SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak faktycznie jest i teoretycznie jest to możliwe ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Nie wiedziałem gdzie to dac a że to bedzie pytanie odnośnie karate psotanowiłem dac tutaj. Jeżeli to jest w złym miejscu. Proszę to umieścic gdzie indziej

Oglądałem na filmach, ale takich typu fight quest i inne że w japonii uczniowie normalnie mieszkają z mistrzem w szkole. Troszkę poszukałem na ten temat. Porozmawiałem z osobami i co niektórzy twierdzą że podobno tak jest. Mieszkają pracują w róznych miejscach albo u samego mistrza i trenują.

Czy faktycznie tak jest ?? Co każdy tak może się zameldowac trenujący dany styl ?? Czy to byłoby możliwe nie wiem zamieszkac z mistrzem i pracowac dla niego ??

Prosze o szczere odpowiedzi bo to dla mnie bardzo ważne. Mam dziwną sytację i ktoś mi doradził żebym tak zrobił.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Współcześnie to są raczej kluby i szkoły w których się trenuje. Wyjątkiem może być Klasztor Shaolin w Chinach gdzie mnisi praktykujący buddyzm mieszkają tam i m.in. trenują chińskie sztuki walki. Kiedyś tak było, ale współcześnie to już chyba rzadko spotykane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO W Chinach tak jest w niektórych szkołach że się mieszka i trenuje. Nigdzie indziej się tak nie trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
W filmie fight quest o karate kyokushin tez taka sytuacje spotkalem. Jeden z tych 2 gosci normalnie mieszkal z innymi i z nimi trenowal. Tak wiem ze w chinach jest takie cos. Ale na kung fu sie nie znam.

Ehh. Wlasnie przylatuje nasz mistrz i myslalem ze z nim porozmawiam na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
To jest chyba uchidechi czy jakoś tak. Tylko to raczej w Japoni, albo gdzieś indziej, gdzie podchodzi się do tematu bardziej tradycyjnie. Poza tym by zostać takim uchidechi trzeba sobie na to zasłużyć. Jak jesteś najlepszym uczniem, w dojo gdzie naucza 8dan to możesz sobie o takim czymś pomażyć.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Jest jeszcze szkola w chinach jak Sie nie myle. Tiger cos tam za odpowiednie wykupienie czlonkostwa mozesz tam mieszkac przez okreslony czas i trenowac. Jak chcialbys Link daj znac, postaram sie wtedy to odnalezc.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Tylko to chyba drogo kosztuje. No i nie wiem czy trenujac karate mialbym mozliwosc trenowania kung fu od zera. Szkoda ze czegos takiego nie ma z karate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
W Polsce raczej się z tym nie spotkasz :)

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Wiem o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Jak Popek trenował u Różala to podobno mieszkał też u niego , ale go zawiódł podczas walki z Pudzianem i już go nie chciał :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy 1 trening mt i bjj w tyg starczy?

Następny temat

Garda na ulicy

WHEY premium