SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Czy taką sylwetkę można uzyskać za pomocą samych 4 ćwiczeń.

Wysłana -
Za pomocą dipów,podciągania, przysiadów i wznosów nóg ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
w zasadzie tak. Nie jest to nic specjalnego,więc jeśli Twoje jedzenie nie jest tragiczne,to da rady to osiagnąć w domu.
Wysłana -
też mi się wydaję , że da radę


Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2017-03-01 13:40:40
Wysłana -
Można i to dużo więcej. Znam żywe okazy. Oczywiście mowa o różnych wariantach tych ćwiczeń.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2017-03-01 14:56:27
Wysłana -
tam zbytie nic fascynującego nie ma oprocz tej skarpety na ręce
Wysłana -
No to ok. Wybrałem właśnie bardzo uniwersalne dipy (klatka,barki,triceps),podciąganie(plecy,biceps,barki), przysiady (nogi) , wznosy nóg (brzuch) żeby ćwiczyć z jak najmiejszą ilością ćwiczeń, które angażuje bardzo dużo mięśni i najskuteczniej ( chce mieć prosty plan do osiągnięcia mojego celu). A jak w tych 4 ćwiczeniach osiągnę 10 powtórzeń w 5 seriach, bo więcej już idzie wytrzymałość a nie masa to będę zwiększał obciążenia w postaci plecaka, w przysiadach może i hantel ( goblet squat) , a we wnosach pomyślę nad kamizelką treningową. Generalnie chce jechać na tym planie cały czas i udoskonalać się w tych 4 ćwiczeniach a nie zmieniać ciągle na inne, a progresować po prostu dodając kg . Czyli za pomocą mojego planu przedstawionego teraz z tych ćwiczeń mogę osiągnąć taką sylwetkę jaka jest moich planach?
Wysłana -
poczytaj jeszcze o zurawiu, pistoletach, inwerdet roves, pompki w staniu
Wysłana -
Ćwiczę już półtora miesiąca, ale od dwóch tygodni bardzo ostro systemem FBW, chociaż chyba przesadziłem i zmniejszam z 4 treningów w tygodniu na 3 bo trening jeden trwał 4 godziny i skróciłem go do jakiś 2 godzin . Trening Wyglądał następująco 5 serii po 20 powtórzeń wspięć na palcach stojąc ze sztangielką 10 kg (łydki) Goblet squat, 5 serii po 10 powtrzeń ( uda,pośladki) 1 seria przysiadów wspomaganych na jednej nodze po 10 powtórzeń ( nogi) 5 serii po 10 powtórzeń podciągania na drzwiach ( plecy,barki,biceps) 5 serii podciągania inverted rows za pomocą krzeseł i kija na prostych nogach nachwytem i podchwytem oraz po 5 serii z kolanami ugiętymi nachwytem i podchwytem ( plecy,barki,biceps), 4 serie wyciskania stojąc sztangielek 2 x 10 kilo na barki po 10 powt , 3 serie uginania przedramion 2 x 10 kilo po 10 powt,( biceps, przedramię) 5 serii po 10 powtórzeń wznosów nóg z leżenia na plecach (brzuch) 5 serii wyciskania sztangielek 2x 25 kilo leżąc prosto na dwóch pufach złączonych
Wysłana -
na klatkę, 5 serii pompek na trzech pufach na klatkę. po 10 powt i 5 serii dipsów na dwóch krzesłach po 10 powt na klatkę. W treningu chyba wszystko jest, więc postanowiłem zabrać inverted rows 4 ćwiczenia, wyciskanie na klatkę i pomki na trzech pufach żeby zmniejszyć ilość ćwiczeń i żeby krócej było ćwiczyć a dodałem na triceps 5 serii po 10 powtórzeń pompek wąskich. Jak mi się coś się znudzi itp. z mojego planu to zamienię ćwiczenie na te które zabrałem. Obliczyłem, że po skróceniu ćwiczeń w tygodniu mam serii na nogi: 33 , na plecy : ze 100 na 15, na barki 12 , na biceps i przedramię 9, na brzuch 15, na klatkę 15 , na triceps 15. Dieta od 3500 do 4000 tys kcal, czasem zjem 3300 a potem 3900 itp, białko 2 gramy na kg masy ciała, a węglę i tłuszcze to zależy jak się czuje i co potrzebuję by się dobrze czuć. Co do zmian przytyłem z 2 kilo i waże 76 przy 188- 190 cm , wizualnie tylko odrobinkę jest lepiej, siła trochę nawet poszła.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź