SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taką sylwetkę można uzyskać za pomocą samych 4 ćwiczeń.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1569
Za pomocą dipów,podciągania, przysiadów i wznosów nóg ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
w zasadzie tak. Nie jest to nic specjalnego,więc jeśli Twoje jedzenie nie jest tragiczne,to da rady to osiagnąć w domu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
też mi się wydaję , że da radę


Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2017-03-01 13:40:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można i to dużo więcej. Znam żywe okazy. Oczywiście mowa o różnych wariantach tych ćwiczeń.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2017-03-01 14:56:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
tam zbytie nic fascynującego nie ma oprocz tej skarpety na ręce

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1569
No to ok. Wybrałem właśnie bardzo uniwersalne dipy (klatka,barki,triceps),podciąganie(plecy,biceps,barki), przysiady (nogi) , wznosy nóg (brzuch) żeby ćwiczyć z jak najmiejszą ilością ćwiczeń, które angażuje bardzo dużo mięśni i najskuteczniej ( chce mieć prosty plan do osiągnięcia mojego celu). A jak w tych 4 ćwiczeniach osiągnę 10 powtórzeń w 5 seriach, bo więcej już idzie wytrzymałość a nie masa to będę zwiększał obciążenia w postaci plecaka, w przysiadach może i hantel ( goblet squat) , a we wnosach pomyślę nad kamizelką treningową. Generalnie chce jechać na tym planie cały czas i udoskonalać się w tych 4 ćwiczeniach a nie zmieniać ciągle na inne, a progresować po prostu dodając kg . Czyli za pomocą mojego planu przedstawionego teraz z tych ćwiczeń mogę osiągnąć taką sylwetkę jaka jest moich planach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
poczytaj jeszcze o zurawiu, pistoletach, inwerdet roves, pompki w staniu

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1569
Ćwiczę już półtora miesiąca, ale od dwóch tygodni bardzo ostro systemem FBW, chociaż chyba przesadziłem i zmniejszam z 4 treningów w tygodniu na 3 bo trening jeden trwał 4 godziny i skróciłem go do jakiś 2 godzin . Trening Wyglądał następująco 5 serii po 20 powtórzeń wspięć na palcach stojąc ze sztangielką 10 kg (łydki) Goblet squat, 5 serii po 10 powtrzeń ( uda,pośladki) 1 seria przysiadów wspomaganych na jednej nodze po 10 powtórzeń ( nogi) 5 serii po 10 powtórzeń podciągania na drzwiach ( plecy,barki,biceps) 5 serii podciągania inverted rows za pomocą krzeseł i kija na prostych nogach nachwytem i podchwytem oraz po 5 serii z kolanami ugiętymi nachwytem i podchwytem ( plecy,barki,biceps), 4 serie wyciskania stojąc sztangielek 2 x 10 kilo na barki po 10 powt , 3 serie uginania przedramion 2 x 10 kilo po 10 powt,( biceps, przedramię) 5 serii po 10 powtórzeń wznosów nóg z leżenia na plecach (brzuch) 5 serii wyciskania sztangielek 2x 25 kilo leżąc prosto na dwóch pufach złączonych
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1569
na klatkę, 5 serii pompek na trzech pufach na klatkę. po 10 powt i 5 serii dipsów na dwóch krzesłach po 10 powt na klatkę. W treningu chyba wszystko jest, więc postanowiłem zabrać inverted rows 4 ćwiczenia, wyciskanie na klatkę i pomki na trzech pufach żeby zmniejszyć ilość ćwiczeń i żeby krócej było ćwiczyć a dodałem na triceps 5 serii po 10 powtórzeń pompek wąskich. Jak mi się coś się znudzi itp. z mojego planu to zamienię ćwiczenie na te które zabrałem. Obliczyłem, że po skróceniu ćwiczeń w tygodniu mam serii na nogi: 33 , na plecy : ze 100 na 15, na barki 12 , na biceps i przedramię 9, na brzuch 15, na klatkę 15 , na triceps 15. Dieta od 3500 do 4000 tys kcal, czasem zjem 3300 a potem 3900 itp, białko 2 gramy na kg masy ciała, a węglę i tłuszcze to zależy jak się czuje i co potrzebuję by się dobrze czuć. Co do zmian przytyłem z 2 kilo i waże 76 przy 188- 190 cm , wizualnie tylko odrobinkę jest lepiej, siła trochę nawet poszła.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu ze slabym sprzętem

Następny temat

Trening rąk

WHEY premium