SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ta cenna jest mozliwa ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Mam kociolek w glowie , a mianowicie Chce kupic Kreatyne ULTIMATE 300 gramow na stronie LALKI www.**********.pl  pisze ze kosztuje 57 zl ? to jest cenna ? koncowa ? czyli juz do sprzedazy ? Bo np dzis zapodaje do Sklepu i gosc mi mowi KREATYNKA ULTIMATE 75 zl Prosze !!! wracam do domu patrze znoof na strone lalki czy aby mi sie cos nie .... pacze JEST 57 zl
Lookam na banerki(SFD) innych firm patrze 71 zl za ta kreatynke
Wiec jak to jest Czy LALKA ma naprawde tak tanio ?? czy moze to jakis BLAD WALEK czy cokolwiek ??
THX za ODPOWIEDZi :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Lalka jak bym mogl prosic o cennik,
przejrzenie wszystkich cen przez www jest meczace
i moze cos wiecej o promocji swiatecznej
Szykuje sie na zakupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
i odejmij od tego 5%

pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lalka to solidna firma, zawsze tez mozesz zadzwonić do jej firmy i sie upewnić

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
O QFAAAA LALA RULEZ THX

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Fajnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapraszam na zakupy - pamietaj żeby się o rabacik 5% dla forumowiczów upomnieć
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
CZESC lalka powiedz mi jeszcze prosze , ile jest koszt przesylki i czy jak bym zamowil w ten pon to na kiedy mi przyjdzie ?? chodzi o czas realizacji ?? acha a jak mam sie upomniec o ten rabacik ??

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Jak zamówisz w poniedzialek rano to w poniedziałek wyslemy.
Koszt wysyłki jest stały i wynosi 10 zł. Żeby dostać rabat należy po zarejestrowaniu się w sklepie wysłać do mnie maila ( podać w nim nick z forum i dane pod jakimi jesteś zarejestrowany w moim sklepie). Po przyznaniu Ci rabatu będą Ci się wyświetlały ceny z uwzględnieniem tego rabatu.
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Strongmen tez na pocztku nie wierzylem z ta cena, ale przy odbiorze zaplacilem 64 zlote. Kretyna ta jest zarabista, najlepsza ze wszystkich jakie bralem. Do Lalki: Bardzo mila obsluga na tel.(pelen profesjonalizm), tak trzymac. Szybko, tanio i solidnie to mi sie podoba, bardzo polecam ten sklep!

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Dzięki - staramy się - poprostu lubimy i szanujemy naszych klientów. Co do miłej obsługi to w poniedziałek przekaże Twoje słowa uznania pracownikom - napewno będzie im miło.
Zapraszam do kozystania z naszych sklepów i przypominam że dla człoków forum jest stały rabat 5% na wszystkie produkty .
Wprowadziłam też nową zasade - Taniej niż u konkurencji - "jeżeli wskażesz nam sklep gdzie jakiś produkt jest tanszy niż u mnie to ja sprzedam go o 1 zł taniej niż ten sklep.
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Lalka ostatnią super promocję " Taniej niż u konkurencji " to możesz sobie darować. Pomyśl kto do Ciebie się zgłosi i poprosi o 1 zł upustu ?

Jaja sobie robisz

To tyle ...

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Fajnie - słowa krytyki też mile widziane .
Ale tak się składa że już kilka osób z tej zasady skorzystało . To nie jest promocja tylko stała zasada w moim sklepie . Wiele towarów ma taniej niż inni bo je importuje i mogę mieć je taniej natomiast są produkty które biorę od dystrybutorów i cenny detaliczne mam takie jakie oni mi sugerują. Ale wiele sklepów te ceny zaniża i moi klienci mogą poczuć że ja ceny zawyżam i chce na nich nie wiadomo ile zarobić. Staram się żeby moi stali klienci ( a troche ich już mam) mogli też kupić te produkty taniej.
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TT - czemu tak pozno ??

Następny temat

SONBATY - SKLEP

WHEY premium