SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy szama ma znaczenie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
Witam planuje przejść na if, sporo się naczytałem wiem już prawie wszystko interesuje mnie jeszcze pare spraw.
Czy na tym modelu diety, można szamnąć troche cheatów typu biały chleb jakiś tam soczek, pomidorowa Babci ? Nie wiem czy po prostu w te 6h dam rade tyle zjesc ww więc wole troche kcal dobić z "smacznych rzeczy".
Planuje redu, bo jak na razie po 2 tyg na stałym i to nie dla mnie, cały czas uczucie sytości, bóle brzucha, za częste jedzenie, jestem typowym endo. Wolę własnie zjeść max 3 razy dziennie.
Ostatecznie, To właściwe pytanie :
Ten model to po prostu przesunięcie wszystkich posiłków w okres tych 6h?
Nadal liczymy kcal, i ucinamy co tydzien ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
kalorie i rozkład b/w/t/ liczysz normalnie dla swojego zapotrzebowania,jesli chodzi o czystość jedzenia ,na pewno można sobie wiecej pofolgować na modelu odżywiania IF.Właśnie ze wzgledu jak piszesz problemów z wciśnięciem tylu kcal w siebie w tak krótkim czasie.Mozna wszystko byle z umiarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
a jak się przestawiać na ten model, stopniowo zmniejszać okno jedzenia, czy raz a drastycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
a w jaki się sposób teraz odżywiasz?poczytaj tematy na czerwono w dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Drastyczna zmiana sposobu odżywiania może nie być trafiona. Ja tak właśnie zrobiłem i przyznam że ciężko mi było wytrzymać okres postu, ale po 2-3 dniach organizm już się zaadaptował. Gdybym miał ponownie wchodzić w IF to zrobiłbym to stopniowo.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Na pewno na początek okno żywienia nie mniej niż 8h. Cheat meal na pewno będzie ok, ale zwróc wtedy uwagę na ilość tłuszczy w diecie. Jeżeli zdecydujesz się je ograniczyć to ciężko Ci będzie wrzucić jakiś cheat meal, który z reguły opiera się na tłuszczach i węglowodanach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
dzięki za odpowiedzi, jeszcze została mi kwestia treningu, powiedzmy że okno mam narazie 8h od 14 do 22, kiedy wrzucić trening nacczo przed szamą, czy najpierw sobie lekko zjeść, i dopiero iść na siłke, i potem dopchać do woli. Jak wy to robicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Możesz trening robić po jednym, lekkim posiłku, możesz też na czczo. Jest to akurat dość indywidualna sprawa.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
a czy po 14 h nie jedzenia, nie odczuwa się słabości ? jest ochota na ciężki trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
jest,organizm po 2-3 dniach się przestawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
shager - jest to kwestia indywidualna, zalezy też co i jak trenujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepkie usta

Następny temat

Parę pytań o IF

Wiecej