SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy spalacz Fenix Ground Zero jest bezpieczny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42
Teraz się załamałam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42
Sądziłam że to będzie najlepszy sposób w połączeniu z dietą i ćwiczeniami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czytałaś ten wątek od początku? Zapoznałaś się z opisami poszczególnych substancji? Więc nie ma co się załamywać, tylko wystawić na sprzedaż (choćby na forum w dziale targowisko) - chętni się znajdą. Na początek redukcji wystarczy odpowiednia dieta i trening. Taki spalacz nie przyspieszy odchudzania, a może jedynie niepotrzebnie pogorszyć samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42
Tak czytałam.Sugerowałam się też wypowiedziami na innych stronach w tym kobiety więc sądziłam że będzie najbardziej bezpieczny i skuteczny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Skuteczny tak co do bezpieczeństwa różnie może być, jak to pierwszy tego typu środek, to nawet nie wiesz jak reagujesz na tego typu środki, nieraz może być taż że serducho zacznie walić i się wystraszysz, sam nieraz tak miałem, siedze nic nie robię a słysze jak serce wali.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 670
Anataa sytuacja ze spalaczami wygląda tak, że jeśli jesteśmy zdrowi to możemy sięgnąć po każdy spalacz tłuszczu. A jak mamy nadwrażliwość np. na kofeinę to nawet słaby spalacz będzie na nas źle wpływał. Zawsze należy zacząc jego stosowanie od minimalnej dawki (1 kap.) z głównym posiłkiem. Nie znam nikogo kto byłby zdrowy i stosując z obfitym posiłkiem jedną kapsułkę nawet najmocniejszego spalacza tłuszczu miał jakiekolwiek problemy. Jeśli wszystko jest ok, to po paru dniach możemy do innego posiłku dorzucić drugą kapsułkę, a potem jeśli nie odczuwamy np. nadmiernego pobudzenia stosować klasycznie, przed śniadaniem i przed treningiem lub po południu, zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.



Zmieniony przez - misza.89 w dniu 2017-01-31 21:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo drogi i nieskuteczny, zle sie po nim czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Ja do fenixa podchodze drugi raz, zeby skonczyc opakowanie. Dosyc silne dzialanie pobudzające, skupienie jest mega ale mam po nim zjazd.. biore 1 kaps. Dziennie po poludniu i na wieczor mam nudnosci (zbyt malo wypitej wody?) Waga do tej pory przy diecie i ćwiczeniach spadala ok 0.5kg na tydz. Od tyg brania fenixa spadlo 1.7kg. Roznica ogromna. Trzeba tez podkreslic ze podraznia zoladek bynajmniej w moim przypadku miewam bole. Nie wiem czy znowu za jakisgo nie odstawie, chociaz licze ze organizm sie przyzwyczai i samopoczucie po nim bedzie lepsze. Dodam ze nie jest to pierwszy spalacz z mocnijeszych jaki stosowalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
takie dzialanie moze wykazywac johimbina w formie alpha, ktora posiada w skaldzie jeszcze inne alkaloidy, ktore niekoniecznie razem dzialaja w sposob optymalny na dana osobę. sporo osob zle sie czuje po ekstraktach z rauwolfii chocby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żen-Szeń

Następny temat

termo speed

WHEY premium