SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy sa podrobki metki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos spotkal sie moze z podrobka metki (polskiej albo ruskiej), czy to raczej niemozliwe. Mam zamiar sie w nia zaopatrzyc. A takze czy istnieja podrobki Testosterone Prolongatum?

"Ja na zycie mam metode
- zimne piwo, dupy mlode"
Creampolo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli"

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podróbek polskiej nie klasyfikowano nigdzie, co do rosyjskiej to wystepuje wiele podróbek
Najczęsciej podrabiana jest metka Tajlandzka i Angielska w opakowaniach 5mg*1000szt

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w listku nie ma podrubek ale w opakowaniu plastikowym sa!!!!!!!!!!
co to testosteronu chyba nie podrabiaja szkoda czasu !!!!!!!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metki ruskiej nie podrabia bo sie nie opłaca i jest jej mnóstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
ja znam gościa co przez 3 miechy jadl B-12 myśląc ze to metka tak go koledzy wysterowali i sami zjadali jego metke więc jak ktoś jest głupi to moze zjeść nawet podrobiony chleb z piekarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre. my kiedys z kumplami chcieliśmy kolesiowi opchnac w buteleczce po mecie polskiej (1mg)cilest czy tam inne antykoncepcyjne tabletki (młodzi byliśmy jeszcze i głupi) ale ostatecznie nie zrobiliśmy tego. Ale co do ciekawych wałów to znam kolesi, którym znajomy zamiast amfy sprzedał pudełko po zapałkach cukru kryształu (tak nie pudru tyklo kryształu) chłopaki całą noc wciągali az im kichawy popuchły. Jescze inny sprzedał fure za kilo mąki (ten akurat garuje obecnie) Niedoświadczonej osobie mozna wszystko wcisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
wiesz głównie metki sie nie podrabia bo to sie nie opłaca .Co innego Deca , oma . Także nie masz sie czego obawiać że trafisz na trefną metke . Tylko bierz ja z pewnego źródła


PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi, sogi co poniektorym poszly.

"Ja na zycie mam metode
- zimne piwo, dupy mlode"
Creampolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdury -amatorzy
Ruska metke się podrabia dlatego ze własnie sie najbardziej opłaca z racji ilosci sprzedazy
Proponuje sprawdzic fotki w literaturze ( anabolica) ile jest podróbek metki w tym oczywiscie fotki ruskiej podróbki!!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
bul to troche inaczej wyglada...
czesto jest podrabiana ta ktora trafia do usa/canady/itp krain
na export do tamtych krajow oplaca sie robic falsa poniewaz ceny metki tam sa kosmiczne (innych koksow w sumie tez ale juz nie jest tak tragicznie)

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No ale w Polsce popyt na ruska jest chyba najwiekszy i to u 15-17 latkow. Moze ruska metka jest i tania ale popyt jest tak duzy ze oplacaloby sie ja podrabiac nawet na polski rynek.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka+meta dla 17sto latka

Następny temat

kofeina ,a kolarstwo

Wiecej