SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy są tutaj osoby zainteresowanie albo które mają jakieś pojęcie o sztuce ninjutsu ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Niekoniecznie odnośnie walk bo ja mam masę książek na ten temat i w pewnym stopniu się orientuję. Oczywiście nie chodzi mi o współczesną sztukę nie mającą nic wspólnego z tą ze średniowiecznej japoni. Chodzi mi konkretnie o sztukę yagen . Przygotowywanie różnych wywarów trucizn, środków usypiających itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gats 2
Kogo zabił, otruł i gdzie się skradał mistrz Hatsumi skoro od II WŚ Japonia nie toczyła konfliktu zbrojnego?...
Nie musiał działać w czasie wojny. Mógł zabijać po II WŚ.
Gats 2
...Nie słyszałem o ninja w czasie II WŚ a przeczytałem sporo książek o wojnie
Może byli tak zakonspirowani i skuteczni, że nikt o nich nie słyszał i ich akcjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przestań wierzyć w bajki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...które mają jakieś pojęcie o sztuce ninjutsu ?

Prawdziwy ninja nigdy się nie ujawnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Bajki? Polece 2 ksiazki. Mroczna wiedza. Sekrety wojownikow ninja. Oraz ninja niewidzialni zabojcy. Ksiazke napisal gosc ktory badal sztuke ninja w japoni i opisal w ksiazce taka jaka byla. Na dodatek rozmawial byc moze z jedynym czlowiekiem na swiecie praktykujace prawdziwe ninjutsu z kilkusetletniej szkoly tokagure. Masaaki yoshiaki hatsumi. Dzis to juz staruszek.

Prawdziwy ninja zachowuje anonimowosc. To wiem. Jednak nigdzie nie moge znalesc informacji o sztuce yagen. Przygotowywanie mikstur i trucizn. A jesli sa to z takich roslin i zwierzat niewystepujacych w polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Gdyby informacje były dostępne na lewo i prawo, to ta wiedza nie byłaby tajemna To jest to samo co w przypadku dzisiejszych plemion z dżungli amazońskiej, które wiedzą jakiego gatunku żaby szukać w celu pozyskania z jej gruczołów na skórze trującej substancji aby pokryć nią strzały do polowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Johny2309
Bajki? Polece 2 ksiazki. Mroczna wiedza. Sekrety wojownikow ninja. Oraz ninja niewidzialni zabojcy. Ksiazke napisal gosc ktory badal sztuke ninja w japoni i opisal w ksiazce taka jaka byla. Na dodatek rozmawial byc moze z jedynym czlowiekiem na swiecie praktykujace prawdziwe ninjutsu z kilkusetletniej szkoly tokagure. Masaaki yoshiaki hatsumi. Dzis to juz staruszek.

Prawdziwy ninja zachowuje anonimowosc. To wiem. Jednak nigdzie nie moge znalesc informacji o sztuce yagen. Przygotowywanie mikstur i trucizn. A jesli sa to z takich roslin i zwierzat niewystepujacych w polsce


przestań fiksować...
realnym dla mnie jest walka 1 na 1 boks, MMA, Judo, Zapasy etc a nie jakieś ninja skrywające się pod strzechą dachu
nie wiem może w Japonii to była taka japońska sbecja, tajni agenci. Dziś już tego nie ma, a nawet jak jest to nikt się o tym nie dowie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Chcesz trenować ninjutsu? Zapisz się do kluby tradycyjnego jiujitsu albo krav magi i dodaj walkę bronią i crossfit i będziesz super ninja. Do tego kup sobie strój ninja i chodź w nim w nocy po mieście i się skradaj. Rozwinie to twoje umiejętności cichego poruszania się. A gdy będziesz już dobry, wojownicy cienia sami cię znajdą. Wiem co piszę. Mam znajomego Japończyka, który praktykuje ninjutsu u tajemnych mistrzów sztuk walki i ninjutsu.
2

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
realnym dla mnie jest walka 1 na 1 boks, MMA, Judo, Zapasy etc...
Może jemu nie zależy na realności. Np. lubię oglądać Gwiezdne Wojny, które także są fikcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Jeszcze nie spotkałem się z prawdziwym ninja :D Pewnie dlatego, że się zaj**iście ukrywali ;)

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem coś o tym, ale gdybym wyjawił ci ten sekret musiałbym cię zabić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Mi kumpel Japończyk powiedział tak samo, lecz chciałem poznać tajemnice i stać się najlepszym wojownikiem wszechświata. Powiedział mi, lecz nie dał rady mnie zabić. A teraz ściga mnie po całym świecie. Ja gram na zwłokę. Przyswajam nowe techniki, i wędruję to tajemnych miejsc mocy. Z czasem jak okiełznam tą moc stanę z nim do walki i go pokonam.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przed wojskiem -rok-

Następny temat

BJJ - Trening + Dieta + Suplementacja

WHEY premium