SFD.pl SKLEP SFD

Dodaj odpowiedź

Czy przysylka przyjdzie?

Wysłana -
W czwartek zamówiłem witaminy i przy podaniu kodu pocztowego wpisałem kod ale przy miejscowości miałem podać miejscowsc gdzie mieszkam? Czy ta miejscowość gdzie mam kod pocztowy bo mieszkam gdzie indziej gdzie mam kod pocztowy czyli jak by nikt nie ogarnial to Mieszkam w kostrzycy ale jak się podaje kod pocztowy czyli 58-533 to piszę się Mysłakowice a nie Kostrzyca i pytanie czy przesylka przyjdzie na moj adres ulice podałem dobrze..
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam serdecznie,
zapraszam na priv.
Wysłana -
Kod pocztowy się podaje poczty, małe miejscowości nie mają kodów pocztowych są przypisane pod większe miejscowości
np kostrzyca 18
58-533 Mysłakowice

Jak masz kod pocztowy i ulice to np podajesz
jana pawła 18
58-533 Kostrzyca

To czy dojdzie czy nie zależy od dobroci poczty/listonosza.
Wysłana -
kostrzyca jest małą miejscowością i nie ma kodu pocztowego dlatego jest 58-533 Mysłakowice a nie kostrzyca,to chyba dobrze napisałem
Wysłana -
Przesyłka nie przychodzi już 7 dzień czy to normalne?
Wysłana -
Jak masz numer nadania to na stronie poczty polskiej czy kuriera możesz ją śledzić.
Składasz zamówienie na maila otrzymujesz potwierdzenie złożenia zamówienia, potem kolejne jak trafia do pakowani i kolejne o wysyłce.
Wysłana -
Już 27marca była w miejscowości 15km od mojego miejsca zamieszkania i jej jeszcze nie dostarczono coś tu nie gra,na stronie czytalem ze paczki ida idą max 4dni robocze a ja czekam 7.
Wysłana -
Na stronie Poczty Polskiej widnieje informacja, iż paczka w dniu dzisiejszym została przekazana do doręczenia, także jeszcze dziś powinien ją Pan otrzymać.
Wysłana -
Z kurierami listonoszami tak jest trzeba się przyzwyczaić, u mnie nieraz paczki wracały do sprzedających bo niby adres zły, nikt taki nie mieszka, czy paczkę dał do bloku obok adres niby ok ale ulica już nie ta sam bo bliskoznaczne nazwy. Tak już jest i będzie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź