SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przy wyciskaniu leżąc powinienem czuć tricepsy?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Trenuję 3xA na zasadzie:

Przysiad - poczułem uda i lekko łydki (?)
Wyciskanie - poczułem samą klatkę
MC- poczułem prostowniki i dwugłowe uda
Drążek wąsko- poczułem najszersze i lekko bicepsy "podpuchły
Zakładając, że jestem początkujący i reaguję na każdy bodziec to powinienem poczuć tricepsy przy wyciskaniu? 4 serie po 10 powtórzeń, ciężar stały. Klatka ciepła, przód barków też, a tricepsy bez zmian. Ni napuchnięte ni ciepłe...

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pracują tricepsy ale nie aż tak by je czuć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Lecę tym planem 3 tydzień. Dołożyć coś na triceps czy na razie wykorzystać ich reagowanie przy wyciskaniu?

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak jedziesz podstawowe fbw same główne ćwiczenia na małych partiach się nie skupiasz to nie dawaj go.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zdecydowanie bardziej powinienes czuc miesnie piersiowe niz tricepsy, jezeli czujesz glownie ich prace, to cos nie tak jest z technika

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
triceps jest miesniem pomocniczym w tym cwiczeniu , ale piersiowy ma pracowac , tak jak Tomek technika do poprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale właśnie wszystko jest ok, on czuje klatkę i się martwi że podczas innych ćwiczeń czuje pomocnicze mięśnia a podczas kaltki nie czuje tricepsów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dalbym glowe uciac, ze przeczytalem odwrotnie%) no to ok, dobrze ze nie czuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
ja tez przeczytałem odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
czyli tak powinno byc%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Kiedy dołożyć ćwiczenia na braki triceps i biceps? Wyciskanie żołnierskie, sztanga stojąc, wyciskanie wąsko.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka

Następny temat

[13 LAT] Ocena Postępów

WHEY premium