SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przedawkowałem spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
Od 4 dni biorę spalacz DY Black Bombs jest to mój drugi spalacz. Zawsze biore jedna kapsułke ze sniadaniem a druga 40 min przed treningiem i przeważnie czułem się na początku pobudzony, szybciej biło serce później jednak byłem przymulony. Dzisiaj przez caly dzień zjadłem tylko sniadanie o 9 wtedy wziałem jedną kapsułke druga wziałem przed treningiem no ale tak jak mówiłem zjadłem tylko jajecznice. Teraz czuje się bardzo dziwnie. Niedobrze mi, delikatnie trzęsą mi się rece, szybciej bije mi serce, wymiotowałem, pali mnie przełyk. To przez to ze praktycznie dzisiaj nic nie jadłem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
witaj.
zmniejsz dawke to jednej tabletki tylko przed treningowo, zobaczysz czy efekt sie utrzymuje.
produkty tego typu, bogate w sustancje stymulujace, jak i esktrakty roslinne maja to do siebie, ze dzialaja silnie pobudzajaco, co wplywa m.in. na efekty o ktorych piszez czyli trzesace sie dlonie i szybsza akcja serca.

doraznie walniej solidna porcje weglowodanow, powinno nieco zlagodzic dzialanie stymulantow, a na pieczenie zastosuj jogurt naturalny.mleko, ktore zawieraja kazeine, hamujaca m.in. dzialanie kapsaicyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym dał tylko Doriana przed treningiem, swego czasu nawet przecinałem tabsa na pół, o tyle jest dobre że to tabletki wiec można przeciąć, też pewnego razu po jednym kapsie z rana się źle czułem, myślałem że serce mi wywali.

palenie przełyku pewnie wymiotami jest spowodowane, sobie go podrażniłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
zalezy w sumie ktore wersje wyrwal
bo obecna nie powinna klepac az tak, jednak tolerancja buywa rozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
tez napisalem, ze w skladzie obecnie nie ma nic co by dzialala az tak silnie na uklad nerwowy,
mam wersje w proszku w domu i dziala ok, bez mocniejszych wrazen

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
A po jakim czasie to mniej wiecej przejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
o 17:30 wziałem ostatnia tabletke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
wrzuc jak pisalem solidna dawke wegli, wystrzal insy powinien nieco pomoc sie wyluzowac i uspokoic.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
też miałem go ale rok temu, obserwuj organizm moze to był tylko jakiś dziwny zbieg okoliczności

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
Mi to sie wydaje ze to przez te sniadanie dzisiejsze bo na cały dzien zjadlem jajecznice z 3 jajek i 70g chleba wiec tak jakby żołądek nie miał osłony przed tym spalaczem i stąd te mdlosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X-bulk czy Power Bulk

Następny temat

BCAA - Kreatyna - L-Arginina Amino Power - Jak brać?

WHEY premium