SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy powtórzyć trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Na siłce trenuje już kupę czasu. Niestety co jakiś czas zdarza mi się w ogóle nie czuć konkretnej pompy klaty. Dzisiejszy trening to już w ogóle porażka. Zastanawiam się czy w przypadkach kiedy trening naprawdę nie wyszedł (zmęczenie po pracy itp.) warto dzień później go powtórzyć?



Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2018-02-07 22:39:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie powtarzaj go, jak nie ma pomy nie oznacza że źle go zrobiłeś, pompa nie jest wyznacznikiem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bez sensu takie powtarzane - a jak kolejny "nie wejdzie" z pompą to co?? znów powtórzysz. Mięśnie wykonały pracę,. a to że się nie spompowałeś to ma niewielkie znaczenie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Pogorszysz sprawę. Jak wygląda Twój trening?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
KLATA:
-Wyciskanie sztangi płasko 5 serii
-Sztangielkami 5 serii
-Skos w dół 5 serii

Problem mam taki że czuję bardziej barki niż klatę.. Nie wiem od czego to zależy bo czasami udaje mi się konkretnie spompować klatkę.. Trenuję w piwnicy w bloku, ławka jest taka "byle jaka", może to jest przyczyną... Jak ćwiczę na uczelni na konkretniejszym sprzęcie to nie mam wtedy takich problemów. Ławka na blokowej siłowni jest bardzo wąska i wbija mi się mocno w łopatki (potem mam ślady na plecach). I chyba to jest przyczyną moich problemów. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No to trzeba nad techniką popracować, nad ułożeniem na ławie. Jakiś lekki mostek, odpowiednie ustawienie łopatek - i będziesz czuł klatę a nie barki.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Racja, dzisiaj pomachałem małym ciężarem tak na próbę ściągając łopatki TAKŻE W DÓŁ. I jest o niebo lepiej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jak już robisz tyle wyciskań to przynajmniej w jednym daj jakieś zmodyfikowane- pod słabszy punkt- abyś nie robił takiego siermiężnego "całkiem wyciskowego" treningu bo to raz, że za bardzo monotonne i jednostajne, dwa, zaprowadzi faktycznie do braku "czucia" ale z przetrenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ja bym zamiast tego skosu w dół wrzucł rozpiętki poziomo lub na skosie dodatnim . Przyda się jedno ćwiczenie typowo pompujące po 10-12p.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie

Następny temat

Plan treningu po dość długiej przerwie

WHEY premium