SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy plan jest dobry

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
Mój trening będzie odbywał sie 3 razy w tygodniu Pn Sr i Pt .
Schemat A
Przysiady z sztangą na plecach 5x5.
Wyciskanie sztangi na płaskiej 5x6.
Wyciskanie wąsko 5x6
Wyciskanie żołnierskie 5x6
Wiosłowanie 5x6.
Podciąganie się nad chwytem 4x6
Dipy 5x6.
uginanie ramion stojąc hantlami. 5x8
Schemat B
Martwy ciąg 5x5
Wyciskanie sztangi na skosie 5x6
wyciskanie hantli siedząć 5x6
Wznosy hantli przodem 4x6
Wyciskanie francuskie 5x6
Podciąganie sie pod chwytem 5x6

Na Przemian ABA
Albo czy macie jakiś dobry plan treningowy na pierwszy cykl kreatynowy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Adik2000
To pozostaje kwestia brania krety. Bo mam zamiar zamówić Jabłczan . Kiedy to brać bo tak przed treningiem na czczo to nie zabardzo :(. Można to do jedzenia dodawać albo podzielić na 3 mniejsze dawki ?


Nie potrzebna Ci na razie kreatyna jak trenujesz miesiąc po przerwie, za jakiś czas jak zwolni progres to wskocz na cykl. A przyjmować możesz tak jak jest na opakowaniu.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
Jeszcze dodaje ze trening bardziej pod mase niż redu :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Daj jakieś informacje o sobie. Dlaczego taka niska ilość powtórzeń w seriach? Dieta jest dopięta?
3

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
Przez rok czasu leciałem na splicie i zauważyłem ze siła coś tam cos rosła ,masa też ale koniec końców okazało sie ze, z ekto zrobił sie ulany ekto jadłem na mase 120B 90T 300W+.Ale przez ten czas dopadła mnie paskudna Heliobakteria i troche pogorszyło samopoczucie i schudłem.No i tak jak przytyłem z 62kg do 72kg (szczytowo zanotowane przez mnie) to schudłem do 60kg.O dziwo wróciłem miesiac temu a siła jest taka jaka była przed tym Chorubskiem.Wiem ze waga niska ale chciałbym poprawić trochę osiągi i forme.Tak jak miałem wtedy tam około 18,5%bf to teraz mam ledwie 12%.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
A gdy zacząłem na mniejszych powtórzeniach robić od razu zauważyłem ze objętościówka idzie i to mocno lepiej niz na duzych powtórzeniach.Jak wyspy na łapach nie miałęm przez rok to teraz widze ze rosnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
daj na razie zakresy okolo 10-12
pozniej bedziesz schodzil, jak wdrozysz sie w wysilek, bedzie bezpieczniej dla stawow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
A plan jako tako dobry czy dokonać jakiś zmian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Adik2000
A plan jako tako dobry czy dokonać jakiś zmian ?


Trenujesz cały czas czy była jakaś przerwa spowodowana chorobą? Twój obecny bf jest taki w sam raz żeby zacząć masę, ale pilnuj jednocześnie żeby się nie zalać za bardzo.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
3 miesiące nie cwiczyłem a od miesiąca wróciłem i powolutku powolutku coraz wiekszy ciezar wrzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
No i przez te 3 miesiące dieta poleciała i to mocno w kosz :D . Ale teraz widzę ze mam okazje zacząć jeszcze raz masę i staram się nie popełniać tych samych błedów co na początku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
To przede wszystkim ogarnij dietę bo to istotny czynnik. A od początku lecisz na takiej niskiej ilości powtórzeń?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy staż kontuzja

Następny temat

Ilość treningów w tygodniu

WHEY premium