SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy plan jest dobry

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
Zmieniłem zakres powtórzeń po 6 miesiącach splita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
Bardziej na FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776850
Jak wskoczyłeś na fbw po przerwie to mogłeś podnieść do góry ilość powt na 8 lub 10 i teraz progresować zmniejszając ilość powtórzeń w serii. Plan ogólnie jest dobry tylko szybko może się skończyć możliwość dokładania ciężarów.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
To pozostaje kwestia brania krety. Bo mam zamiar zamówić Jabłczan . Kiedy to brać bo tak przed treningiem na czczo to nie zabardzo :(. Można to do jedzenia dodawać albo podzielić na 3 mniejsze dawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3352
Słyszałem ze nie zaszkodzi jak przegryzie sie to jedzeniem ? czy to prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776850
Adik2000
To pozostaje kwestia brania krety. Bo mam zamiar zamówić Jabłczan . Kiedy to brać bo tak przed treningiem na czczo to nie zabardzo :(. Można to do jedzenia dodawać albo podzielić na 3 mniejsze dawki ?


Nie potrzebna Ci na razie kreatyna jak trenujesz miesiąc po przerwie, za jakiś czas jak zwolni progres to wskocz na cykl. A przyjmować możesz tak jak jest na opakowaniu.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy staż kontuzja

Wiecej