SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy odczuwacie czasami mdłości po posiłku?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Witam często jem mięso gotowane z warzywami i nie czuje takiego idealne trawienia zawsze coś z moim żołądkiem jest znaczy tak jak by troche mdliło . Oczywiście nie ma tragedii . No ale przy jedzeniu myślę że nic nie powinno mi doskwierać wszystko powinno być idealnie. A wy jak myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jakbym jadła gotowaną pierś z kurczaka, to by mnie zemdliło w trakcie.

A na poważnie, to jest po każdym posiłku, czy po określonym zestawie?
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Po tej piersi chyba ale to normalnie wszystko tylko czuje że się ciężko trawi. Pierś z kury 400 g wrzucam na patelnie do tego pak 750 g mrozonych warzyw i jazda przyprawy zalewam woda i sie gotuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Co do niesmaku . Mi też nie smakuje ale czego nie zrobi się dla dobrej formy . Mi tam może nie smakować ważne żeby sylwetka była dobra i redukcja szła a póki co ładnie idzie kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jeść należy smacznie, czy to masa, czy to redukcja.

Na niesmacznej diecie trudno długo wytrzymać, potem mogą wystąpić napady obżarstwa.

Jeśli ci coś nie smakuje i jesz na siłę, to nie ma się co dziwić, że Ci niedobrze.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Lepiej posmaruj patelnie płatkiem bawełnianym zwilżonym oliwką i na tym sobie pierś usmaż, walory smakowe o 180 stopnie lepsze lub https://sklep.sfd.pl/Best_Joy_Cooking_Spray_100_Canola_Oil-opis36442.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Nie lubie kombinować mi to smakuje da się zjeść bo sobie przyprawami i solą posypię i gra chodzi po jakimś czasie że troche mdli ale teraz pije sok z kapusty może lepiej będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Jeżeli odczuwasz mdłości po posiłku to zapewne za szybko jesz i monotonnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Monotonnie to fakt indyk i warzywa ciągle gotowane z patelni ale tak mi najlepiej białko dostarczysz jedynie pozostaje tylko kurczak z mięs na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
To nie masa że mam różne możliwości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
No to musisz odwiedzić dział kuchnia SFD i wtedy będziesz miał dużo możliwości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz do wpc

Następny temat

rozwoj poprawa sylwetki dla ektomorfika

WHEY premium