SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy od razu stosować Gainery?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez KAIN z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1364


Witam siostry i bracia,
Po długiej przerwie chciałbym wrócić na siłownie, i zacząc znowu budowac masę gainerami. Jeśli znajdziecie chwilę i dacie kilka rad bedzie mi miło:
1 Czy od pierwszych treningów po wakacjachlub innej przerwie bierzecie suplementy( chodzi mi szczególnie o gainary)czy czekacie aż miną zakwasy?

2 Czy macie doswiadczenia z gainarami Olimpa, i czy jeśli gainery to tylko drogie,(może macie jakieś dobre doświadczenia z konkretnymi produktami) ? Kiedyś brałem gainary Sportiny, efekty super w ciągu 3 miesięcy z 68 kg miałem 73kg ale,te odżywki sprowadzał kolega z Niemiec a teraz kontakt się urwał.

pozdrawiam,


keraj

pozdrawiam,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha do tego przydalo by sie jakies bialko, tez jest w czym wybierac...

Pozdrawiam!!!

































[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Gainerow troszke bralem (ok 4kg). Zawsze co jakijs przerwie, nwet krotkiej cwiczylem troche na sucho, zeby wrocic do jak najlepszej formy i wtedy dopiero zaczalem sie wspomagac gainerami, w innym wypadku mialem jeszcze zle wyniki i po prostu szkoda mi bylo kasy jak efekt byl znikomy. Stosowalem gainery tylko olimpu bo tylko te byly na silce a nie chcialo mi sie szukac innych, napewno sa inne moze nie tansze ale lepsze w dzialaniu.

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1364
dzięki Enzo

keraj

pozdrawiam,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Gainer ci nic nie zaszkodzi w koncu to tylko węglowodany, białko i troche dodatkow mozna stosowac tez na początku ale jak kto woli

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm? Biore Gainera mct olimpa i bialko z naturella,juz prawie 2 10dni i przytylem juz 5kg,do tego dobre odrzywianie oczywiscie wlasna dieta.
Siły tez mi troche skoczylo a na nia zwroce uwage od nastepnego tygodnia,gainera biore 100g dziennie i bialka 20g dziennie towszystko uznaje tylko za wzmocnienie mojej diety,1 kg mi starcza na okolo 10-11 dni,narazie jestem zadowolony,tylko tyle ze ja przygotowywalem moj rganizm do brania tych odrzywek 1 miesiac musialem zwolnic moja przemiane materii do maximum,tobie proponuje pocwiczyc z 1-2 miechy bez odrzywek,nie baw sie od razu duzymi ciezarami bo zalapiesz kontuzje,a mi sie wydaje ze lepiej zwiekrzyc intensywnosc przy gainerze bo sie ogranizm szybko renegeruje (przynajmniej na mnie tak dziala)
Moze to malo prawdopodobne 5kg w ciagu 2 tyg ale tak naprawde jest i mam swiadkow wsrod kumpli,szczeze mowie ze nie sciemniam,zastanawiam sie czy nie zucic mojej diety jako temacik,bo pewnie by sie posypalo sogow.
Pozdrawiam!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2949
Zgadzam sie z helpmistrzem , najpierw pocwicz z 2 miechy stosując odpowiednią dietę i trening ,
potem dorzuc Gainerka .... (najlepiej zeby mial okolo 15g bialka / 100g)
+ dorzuc jakis AntyKatabolik np. Glutamina , BCAA ...

Pozdrawiam....

"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
helpmistrz a ile z tych 5kg to tluszczyk ? bo nie mow ze to sama masa miesniowa ja w ciagu ostatnich dwoch tyg przytylem 2.3 kg i jestem z tego bardzo zadowolony, a biore oddzielnie bialko i carbo no i oczywiscie + dietka.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tluszcyk okolo 0,5kg ,jest troszke wody i reszta miesien (3kg) ale wazne ze jest,ja robie mase anie sie rzezbie,powiem ci jak to ma wygladac....teraz robie mase az do skaczenia gainera i bialka naturella ale to w srodku wrzesnia,w domku mam juz 1250g hi tec protein 90% (2,5 kg z kumplem na pol)i....teraz robie jeszcze przez miesiac mase,od srodka wrzesnia bede bral bialko i mial diete bialkowa (na zgubienie tluszczu nabytego przy robieniu masy)bedzie to trwalo nastepne poltora miesiaca,po tym wale kreatynke z glutarolem,wypelniam miesnie woda,nabiaraja ksztaltu i na ten ksztalcik nabijam mase az do konca lutego,potem dieta bialkowa,rzezba ,lekkie odwodnienie organizmu i na wakacje nastepne wygladam jak tralala :) Zapodam ta diete na mase ,po kolacji :)
Pozdrawiam!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh tylko cos ci sie miesiace pomylily ja teraz jade na mase co widac po profilu :) biore juz drugi tydzien kreatyne 2x po 5g w dni treningowe i 5g w pozostale, plus mysle ze dobra dieta no i do uzupelnienia mam bialko ovopolu + carbo olimpu (kiedys tam kupilem wiec musze je zuzyc a prawde mowiac nie jest najlepsze) i tak zamierzam jechac az do hmm moze pod 80kg, pozniej zbije tluszczyk i wode i jak zostanie 75kg to bede szczesliwy. tylko chyba zmienie to carbo chociaz i tak dieta wypelnai mi cale zapotrzebowanie na ww i bialko ale i tak zawsze zapodaje carbo przed i po silce a bialko 2-3 razy dziennie w tym na noc.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbo to ch.... czysta chemia,lepiej sobie popic jakims sokiem,lub glukoza...a carbo mozesz wywalic na smietniczek,szkoda sie truc...
Ale rob jak uwazasz jak takis kozak.
Pozdrawiam!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn carbo jest dodatkiem oczywiscie kreatyne popijam soczkiem winnym z glukoza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co? Ile? jakiej firmy??

Następny temat

sojaproten??

Wiecej