SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nowy Hyperdrive 3.0+ działa jak stary dobry Venom?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5055
No właśnie tu jest mój problem zamówiłem Venoma Hyperdrive 3.0 na sfd tego starego. Takiego jaki jest na focie na sklepie i nawet na gadu jeszcze pytałem się czy to na pewno ten stary zapewniono mnie, że tak, ale dzisiaj otrzymałem tego nowego pod nazwa Hyperdrive 3.0+ nie powiadamiając o niczym zadzwoniłem. Dowiedziałem sie ze nie mogę go wymienić bo już go nie bedą mieli tylko ten nowy i mogą mi oddac pieniadze.

I mianowicie kieruje do was pytanie czy odsyłać go żeby mi kase oddali czy go sobie zostawić. Czy ktoś kto stosował tego nowego Hyperdrive 3.0+ może się wypowiedzieć czy jest on porownywalnie mocny do tego starego?

Mam 18 lat wiem, ze spalacz jest od 21 lat, ale wiem na co sie decyduje. Diete mam low carb, trening FBW i HIIT, żeby nie było odpowiedzi typu, że sam spalacz nic nie da Aha i nie jest to mój pierwszy spalacz.

Pozdrawiam i proszę o pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zjedz go. mysle ze nowa wersja moze zmierzac tylko ku lepszemu bezpieczenstwu stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
skoro nie jest to twoj pierwszy spalacz to nie ma problemu. pamietaj tylko zeby dawkowac odpowiednio. 1 kapsulka do sniadania spokojnie wystarczy na caly dzien. staraj sie nie polykac na czczo.

p.s. alkohol tez jest od 18 lat i co:)

karnet - 65zł, butelka wody 0,56zł, spojrzenie na wage po zrzuceniu 40kg - bezcenne zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5055
Dobra ale nie zawsze wszystko co dobre jest zdrowe Swoje Venom szkodził ale tłuszcz bardzo ładnie palił nawet przy 1 tab dziennie przez cały cykl. O tym nowym słyszałem, że bardzo słaby jest że nawet 2tab/dzień do śniadania są słabsze niż 1tab starego venoma, że nie hamuje apetytu, ale podobno nie ryje tak bańki. Ale coś za coś były sajdy fat leciał, nie ma sajdow fat nie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8335
stary wycofali ze sprzedazy a dokladnie wersje 500/200 nie wiem jak inne, poniewaz wykryto w nich dwie szkodliwe substancje, ktore powodowaly wszystkie negeatywne objawy... ale to dzieki nim tak fat lecial... jak widac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5055
pablaooo znasz szczegóły co to za składniki domyślam sie, że żadne z etykiety i na co działaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1772
a mie sie Seba wydaje ze jak ktos juz go bral to za drugim razem bedzie juz slabiej dzialac. Jak sie myle to poprawcie mnie. Tak czy siak zainwestuje w ten produkt;] tylko niech sie troszke ociepli;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5055
juby_1987 jak zrobisz wystarczającą przerwę miedzy cyklami na spalaczu to bedzie tak samo działał. Jak chcesz kupić tego działającego Venoma aczkolwiek szkodliwego to radze się pospieszyć bo to już ostatnie sztuki a teraz wchodzą te Hyperdrive 3.0+ i tych starych już nie bedzie.

PS. Ja jednak chyba oddam tego nowego bo znalazłem jeszcze tego starego w dobrej cenie

Edit: Już wiem co tkwi w Venomie mianowicie: sibutramina i rimonabant I napewno nie tknę 400/200. Mam tylko nadzieję, że w tym 3.0+ nie ma takiego syfu.

Zmieniony przez - SEBA 1500 w dniu 2009-01-21 03:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1772
a ten dostepny na sklepie sfd to jest ten nowy czy stary??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Tylko sibutramina - rimonabant nie występuje. Dotyczy wszystkich wersji "bez plusa".

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2009-01-21 08:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra & Białko

Następny temat

Cykl na masę Mutans Mass i Cell Pump

WHEY premium