SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Czy nie za dużo?

Wysłana -
Witam serdecznie, mam pytanie do bardzie zaawansowanych, ogarnietych w tym temacie.
Mam 23 lata, od kilku lat trenuje sztuki walki, kiedys tajski boks, teraz Bjj, na poczatku roku zlamalem stope, po sciagnieciu gipsu by szybciej wrocic do formy zaczalem chodzic na silownie, czego wczesniej nie robilem, bo po prostu silownia byla dla mnie zbyt monotonna. Teraz gdy moge wrocic do BJJ, stwierdzilem, ze jednak nie chce konczyc z silownia bo to plubilem. I tutaj pytanie, czy gdy bede trenował 2 dni BJJ poniedzialek piatek + 3 dni silowni wtorek czwartek sobota a w dodatku dodam crossfit w srody z ktorego tez nie chce rezygnowac, nie bedzie to zbyt duza dewastacja organizmu? Odpoczywalbym tylko w niedziele, mysle ze dam rade, ale chodzi o organizm. Dodam, ze pracuje od poniedzialku do piatku po 10h w fabryce drzwi, wiec caly dzien praktycznie nosze drzwi. Licze na konkretne odpowiedzi, pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wszystko bedzie zalezalo od ilosci snu, jego jakosci jak i odzywiania.
Wysłana -
Spie po 7,30 h, wiecej czasu niestety nie mam:)
Wysłana -
odzywianie odegra kluczową role
Wysłana -
Bez tragedii, kwestia przyzwyczajenia. Na dłuższą metę możesz czuć się zmęczony, dodając do tego prace fizyczną. Po prostu zwiększ kcal i patrz czy dajesz rade
Wysłana -
Sama ilość snu powinna być wystarczająca , więc kwestia prawidłowego odżywiania.
Wysłana -
Dziękuję bardzo za odpowiedz:) Życze wielu sukcesów w życiu jak w sporcie:)
Wysłana -
Dzięki i my Tobie również
Wysłana -
powodzenia
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź