SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nadal bowiazuje w sklepie?

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Witam

Mam zamiar zrobic w najblizszym czasie wieksze zakupy u Sona czy nadal obowiazuje znizka dla forumowiczow jak to bylo przed laty?Dawno nic niebralem z waszego sklepu i mam zamiar do Was wrocic

Pozdrawiam

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z tego co wiem to dla forumowiczów jest 5%.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Witaj, tak obowiązuje rabat dla forumowiczów w przypadku zakupów w sklepie atleta.pl lub w stacjonarnym.

Nie obowiązuje on od zakupów na naszym allegro - chyba, że bez klikania w kup teraz , to możemy coś pomyśleć (poza allegro)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-12-31 13:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Banan

nie obowiązuje on od zakupów na naszym allegro
niewiem czy dobrze zrozumialem rabat nieobowiazuje na allegro a w sklepie atleta.pl i stacjonarnym tak?
Moglbys podac mi aktualnie wysokosc rabatu bo jakis odlegly czas temy wynosil on 10% czy cos sie zmienilo?
I czy wystarczy przy zamowieniu wpisac swoj nick z forum zeby uzyskac rabat, czy cos innczego trzeba uczynic zeby owy rabat dostac?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
rabat to jak wyżej napisałem 5% , w komentarzu w sklepie Atleta.pl wystarczy podać nick (to samo w sklepie stacjonarnym, wystarczy powiedzieć , ze sie jest z sfd )
Na naszym allegro nie obowiązuje rabat, bo tam czasami ceny są mocno wyżyłowane, więc jak ktoś kliknie kup teraz, a potem będzie chciał rabat to go nie dostanie, możemy coś pomyślec poza zakupami na allegro, wtedy najlepiej kontaktować się z nami na maila (podane na stronie głównej www.atleta.pl/sklep) .
W kwestii dogadania się także najlepiej po prostu pisać na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Dzieki za info odezwe sie do was w styczniu(mejlowo) moze uda sie cos wiecej zjechac niz 5% przy zamowieniu na kwote 2tys zł
Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku!!!

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
widzisz trzeba było tak od razu
powyzej 1000zł - dajemy zawsze 10% rabatu , a reszta to mailowo

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-12-31 10:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
powyżej 1000zl 10% powyzej 2000 20% itd :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Banan jak bede zamawial to zamowienie zrobie mejlowo (czy lepiej przez sklep i w uwagach wpisac nick) mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze te 2 oczka stargowac przy tej sumie, niewykluczam ze jak bedzie jeszcze lepsza oferta to za wieksza kwote bede bral Mam zamiar zrobic sobie zapas na caly rok supli ktore bore i tak na okraglo Jak by co to bede jeszcze pisal do Ciebie i moze bedziesz mial chec pomoc mi w zyskaniu lepszego rabatu

klin2511 zbyt piekne zeby bylo prawdziwe

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
muffa - pisz mailowo na adres podany na stronie, trzeba wszystko skonsultować, wielkość rabatu przy takim zamówieniu - jest opcją do dogadania, zależy też to od produktów i firm jakie będziesz brał itd itp
Tak więc najlepiej takie kwestie ogarniać już na maila, możesz tez złożyć zamówienie przez stronę , podać swój nick w komentarzu ,a wtedy Ci odpiszemy czy wszystko jest na stanie i jaka będzie końcowa kwota do zapłaty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

170kg na klate (raw) 200% masy ciała2

Następny temat

Vitalmax monohydrat 250mesh (Proszę o pomoc od expertów) ^^

WHEY premium