sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Czy moj brat ma talent ?

Wysłana -
Witam
chcialbym zwrócic sie z troche dziwna prosba.
Mam brata ktory niedawno skoczyl 12 lat i w moim miescie ( mieszkamy w norwegii od kilku lat ) wymiata w pilke, 1,5 roku temu przeniesli go do druzyny z rok i dwa lata starszymi i tam jest tez jednym z 2 najlepszych w druzynie, rok temu byl konkurs zonglerki i pobil wszystkich doroslych w majac jedynie 11 lat. Moja prosba jest taka ze chcialbym by kazdy kto moze niech wejdzie na jego kanal na you tubie ktory stworzylem wczoraj i obejrzy filmiki, skomentuje je swoim zdaniem i powie innym o nich. na kanale beda pojawialy sie nowe filmiki z jego meczow i treningow. Z góry dziekuje.

Link:

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Chodzi Ci o to aby ocenić jak gra czy rozpowszechnić jego kanał, bo ja myślę że to drugie.
Wysłana -
Jeśli ma talent, to ktoś go zauważy.
Wysłana -
anubis84 chodzi o to by to troche rozpowszechnic ale rowniez o to by podpowiedziec co trenowac najbardziej w jego wieku, ile razy w tygodniu ma trenowac....

Zmieniony przez - trebronn97 w dniu 2016-10-12 12:50:35
Wysłana -
W tym wieku to technika i koordynacja. Warunki fizyczne przyjdą z wiekiem. A co do tematu. Wiele jest dzieciaków, które są utalentowane. Niestety nie wszyscy mają dobrze poukładane w głowie. Mogę dać samego siebie za przykład. Miałem możliwość gry w Zniczu Pruszków (stamtąd do wielkiej piłki jest niedaleko). Niestety. Nie poszedłem tam, ze względu na psychikę. Teraz gram w słabszych ligach... Najważniejsze to mocna psychika i dobrze funkcjonująca głowa. Niestety u mnie coś pękło. Trzeba umieć dobrze pokierować swoją karierą.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź