SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moj brat ma talent ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Witam
chcialbym zwrócic sie z troche dziwna prosba.
Mam brata ktory niedawno skoczyl 12 lat i w moim miescie ( mieszkamy w norwegii od kilku lat ) wymiata w pilke, 1,5 roku temu przeniesli go do druzyny z rok i dwa lata starszymi i tam jest tez jednym z 2 najlepszych w druzynie, rok temu byl konkurs zonglerki i pobil wszystkich doroslych w majac jedynie 11 lat. Moja prosba jest taka ze chcialbym by kazdy kto moze niech wejdzie na jego kanal na you tubie ktory stworzylem wczoraj i obejrzy filmiki, skomentuje je swoim zdaniem i powie innym o nich. na kanale beda pojawialy sie nowe filmiki z jego meczow i treningow. Z góry dziekuje.

Link:





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chodzi Ci o to aby ocenić jak gra czy rozpowszechnić jego kanał, bo ja myślę że to drugie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jeśli ma talent, to ktoś go zauważy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
anubis84 chodzi o to by to troche rozpowszechnic ale rowniez o to by podpowiedziec co trenowac najbardziej w jego wieku, ile razy w tygodniu ma trenowac....


Zmieniony przez - trebronn97 w dniu 2016-10-12 12:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
W tym wieku to technika i koordynacja. Warunki fizyczne przyjdą z wiekiem. A co do tematu. Wiele jest dzieciaków, które są utalentowane. Niestety nie wszyscy mają dobrze poukładane w głowie. Mogę dać samego siebie za przykład. Miałem możliwość gry w Zniczu Pruszków (stamtąd do wielkiej piłki jest niedaleko). Niestety. Nie poszedłem tam, ze względu na psychikę. Teraz gram w słabszych ligach... Najważniejsze to mocna psychika i dobrze funkcjonująca głowa. Niestety u mnie coś pękło. Trzeba umieć dobrze pokierować swoją karierą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Młody wymiata! I bardzo dobrze, że rozpowszechniać jego kanał, co w tym złego?
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przyśpieszenia i szybkości.

Następny temat

Rower na czczo

WHEY premium