SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Czy moge już przejsc nana redukcje ?

Wysłana -
Witam ćwicze juz z rok czasu wczesniej bylem na masie ale sie zalałem wiec przeszedlem na redukcje,na rekach juz widac żyły, miesnie brzucha do gory jak napne tez sa widoczne ale na dole brzucha jeszcze miesni nie widac. Przed redukcja bylem u dietetyka na pomiarach i wyszlo mi 17% tluszczu schudlem 8kg i 7 cm z pasa spadlo aktualnie waze 83kg i mam 91cm w pasie. Moge juz przejsc na mase czy jeszcze obnizyc poziom tluszczu zeby sie znowu nie zalac ? Dodam ze nie zalezy mi na kaloryferze i bf 5% chce byc poprostu duzy i silni z w miare sensownym wygladem (nie ulany jak prosie)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
daj foto, zobaczymy jak wyglada sylwetka
z maszynami typu tanita bywa roznie
Wysłana -
W temacie se pomylilem mialobyc czy moge przejsc na mase.
zdjecia robione wieczorem po posilkach z calego dnia,wiec brzuch troszke wiekszy jakies 2cm no i sprzet nie najlepszy do zdjec

Wysłana -
I jeszcze jedno z boku

Wysłana -
Ja bym redukował jeszcze i przy okazji zbadał czy nie masz pogłębionej lordozy jak Ci brzuch tak w przód wysuwa
Wysłana -
faktycznie wydaje sie, ze problem z odcinkiem ledziowym istnieje, stad brzuch wyglada na mocno wydety
Wysłana -
I przez to mam tak dużo w pasie tak ? Mozna cos,z tym zrobić czy juz jest za późno ? I co do tematu to masowac czy jeszcze nie ?
Wysłana -
obwod pasa akurat nie ma tutaj nic wspolnego, bo wygiecie nie zwieksza obwodu, ale efekt wizualny bedzie wlasnie trudniejszy do osiagniecia (plaski brzuch)
Wysłana -
No lędźwiowy faktycznie wygląda jakby lordoza była pogłębiona ale po zdjęciach warto by było redukcję zrobić
Wysłana -
Ok dzięki za odpowiedzi, w takim razie jeszcze z 8 tyg zrobie redukcje
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź