SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę kupić inną prasę do nog.?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
Chciałem kupi zestaw z keltona, ale prasa do nóg kosztuje 280 zł, a ją tyle nie dam, czy prasa do nóg z innej firmy będzie pasowała?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Musiałbyś porównać wielkoś wsówki. Jaki zestaw chcesz kupić i ile pieniędzy chcesz przeznaczyć ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Czemu nie bierzesz ławki z regulowanym oparciem? Masz juz? Bo jeśli nie to ta to jest strata kasy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
Tylko ja mam 1100 zł na caly zestaw z obciazeniem :) Jesli moglbys cos polecic, nie musi byc kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
PS. Nawet tego nie zauważylem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
To byś wlazł na minę :P Jakimi ciężarami operujesz?
Dla osoby początkującej taki zestaw starczy na bardzo długo:
>> http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17687-Zestaw-MH19-Lawka-regulowana-stojaki-regulowane-Marbo-Sport.html
jeśli ćwiczysz sam warto zainwestować w stojaki z dodatkową asekuracją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
Niestety nie mam w ogóle obciazenia. Tak jestem poczaykujacy. A co sadzisz o firmie Masiv?




Zmieniony przez - drogowskaz w dniu 2015-08-06 13:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Zdecydowanie polecam zestaw, o którym wspomniał Virtus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
jeżeli profil będzie odpowiedni to powinno pasować ale ręki nie dam sobie uciąć , polecam zdecydować się na powyższy zestaw w tedy będziesz miał pewność że sprzęt jest kompatybilny
pozdrawiam i zachęcam do zakupu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Kumpel ma ławkę masiv bodajże model 65 (wąskie stojaki z poręczami) ma ją lekko 5 lat , regularnie używana i nic jej nie dolega a sam na niej ćwiczyłem na ciężarze płasko 130-140kg skos + 100-110kg :)

Co do zestawu marbo do w/w ławki ze stojakami dokupiłbym:
prasę by swobodnie ćwiczyć na skosie ujemnym + dodatkowe ćwiczenia na nogi
>> http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15134-Prasa-do-cwiczenia-nog-do-lawek-Home-MH-A102-Marbo-Sport.html
drążek
>> http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15144-Drazek-uniwersalny-do-sciany-i-sufitu-6-chwytow-MH-D002-Marbo-Sport.html
+ gryfy i obciążenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg do ściany MH-W101

Następny temat

Gryf prosty śrubowy 28 mm 218 cm MW-G218s

Wiecej