SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można zamienić???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Witam i mam pytanko! Codziennie rano spożywam 50 g płatków wsianych i 250 ml mleka, czy mogę zamienić płatki owsiane na otręby, ale w taki sposób, żeby wartość energetyczna, białka, ww i tłuszcze mieściły się w 50g płatków owsianych i 250 ml mleka. Czy tak można i w jakiej ilości mam jesć otręby???

Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No racja Panie

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
tak mozesz :)

zobacz na bok opakowania ile w tych owsianych jest ww bb i kalorycznosc i dopierz tak twoje nowe platki
tak samo mozesz z ryzem kasz itp :)
inny smak te same wlasciwosci :)

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uhhhh, trudno Ci raczej będzie to zjeść Wartość kaloryczna otrębów to średnio 240 kcal/100g, a płatków ok 400. Zaokrąglając musiałbyś zjeść dwa razy więcej otrębów niż płatków do tej pory, żeby mieć taką samą wartość kaloryczną. Raaaaaaany -zjeść 100 g suchych, zatykających otrębów?uhh, nawet z mlekiem trudno to połknąć, ale powodzenia Aha, tylko jeszcze jedno-taka porcja otrębów to prawie całodzienne zapotrzebowanie na błonnik, jesli nie więcej, a zbyt duzo błonnika utrudnia wchłanianie witamin i innych substancji odżywczych.

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Dzięuję za oddpowiedzi, wolę zjeść otręby niż te płatki, one w ogóle mi nie wchodzą. Bleeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego nie zjesz musli? Jeśli chodzi Co o ww proste zawarte w suszonych owocach, które są zwykle w musli, to możesz zjeść musli z orzechami-tam ich nie ma, a jest więcej białka.Każdy ma inny gust, ale ja tam wolę musli-przynajmniej ma JAKIŚ smak

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Hmm... musli? Kiedyś jadłam, ale też nie przepadam za nimi, chyba, ze jakiś dobry smak to może wtedy, będę musiała popróbować. A tak przy okazji, nie znasz może jakiś ciekawych stron fitness, interesują mnie ubrania sportowe. Ostatnio patrzyłam na stronę tety, ale nie ma tam rzadnych ofert.

Dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo jest taka baaardzo fajna stronka-
www.anniluce.pl  polecam
a musli dr oetker orzechowe (vitalis), albo tropikalne nestle jest naprawdę dobre

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
przeciez platki sa pyyyycha, jak mozna ich nie lubic ? ja tam jadam je czesto tylko z goraca woda.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm, płatki sa takie "monotematyczne smakowo" nie to co musli-tam jest wszystko I chyba jest lepsze w związku z tym jesli chodzi o róznorodność dostarczanych witamin, soli mineralnych...

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Witamin z czego ? z tych kliku gramow rodzynek i orzeszka ? czy platkow kokosa i 8 kawalkow suszonej papai ?
I tak tego za malo dla cwiczacej osoby ktora tak naprawde musi sie sztucznie wspomagac vitaralem lub czyms podobnym.
Dla mnie juz z samym mlekiem jest za slodkie tak ze rozcienczam je pol na pol z woda, ale mi naprawde smakuja. Za miesiac bedzie rok jak jem je codziennie na sniadanie - codziennie. na masie 200 gr, poza 100-150 gr.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kwestia gustu fakt, że ja nie muszę się za bardzo wspomagać witaminami, bo nie mam aż takiego zapotrzebowania, więc dla mnie te "kilka" rodzynek, orzeszków, i innych smietków robi jednak róznicę i uzupełnie moją dietę o to czego potrzebuję. Myślę, że jednak podobnie może być w przypadku Eluni. Badź, co bądź kobiety mają troche inne zapotrzebowanie, szczególnie te ćwiczące raczej rekreacyjnie. Ja np, mimo, że mam ruchu troche więcej , nie wspomagając sie witaminami nie mam niedoborów(no..oprócz żelaza). Rzecz jasna, wszystko jest kwestią preferencji smakowych

smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka - jak je spozywac?

Następny temat

koktajl bialkowy..!!!

WHEY premium