SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można robić pompki codziennie plus 4 razy w tygodniu siłownia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Czy można robić pompki codziennie plus 4 razy w tygodniu siłownia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Efekty są bardzo póżno więc ciezko czyms się motywować i dlatego tak wiele osob odpuszcza, ale bede się starał wytrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zależy ile tych pompek, ale myślę że ze 4 serie pompek to nie jest coś wielce wymagajacego co by zaburzyło np regenerację
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
W jakim celu te pompki? Pewnie żeby miec WIELKA KLATE... Szkoda czasu lepiej poświęć go na dobre jedzenie i posiedz 20minut dłużej na siłowni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Znaczy chciałem wiecej potrenować przy wzroscie 189 i wadze 76 kg i zacząłem chodzic na siłownie co drugi dzień, i czy pompki by nie zaburzyły regeneacji a zeby pomogło i szybciej progresować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
I do tego jakaś odpowiednia dieta, nie mam pojecia jak ją przygotować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Na pewno nie pomogłoby to szybciej progresować a wręcz mogłoby jedynie przeszkodzić w regeneracji stawów barkowych. Skup sie na treningu siłowym jak chcesz wiecej to polecam 5x w tygodniu trening.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jak chodzisz na siłke , masz dietę , jakiś trening ogarnięty typu split ( dzielony ) to możesz w jeden dzień zrobić normalny ciężki trening klatki a kilka dni później połaczyć drugi ( lżejszy ) trening klatki np z plecami .Takie pompki specjalnie nic nie dadzą .

Co do diety i treningów od podstaw to poczytaj to a moment wszystko złapiesz

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Wypisałem sobie czego muszę więcej jeść, oraz wiem ile potrzebuje kalorii spożywać, i jak kupuje w sklepie produkty na posiłki to muszę patrzeć i obliczac ile kalori? i jesli mam spożyć 4-5 posiłków dziennie i mam miec 3350 kalori to sie dzieli na wsztskie posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
wshflo1
Wypisałem sobie czego muszę więcej jeść, oraz wiem ile potrzebuje kalorii spożywać, i jak kupuje w sklepie produkty na posiłki to muszę patrzeć i obliczac ile kalori? i jesli mam spożyć 4-5 posiłków dziennie i mam miec 3350 kalori to sie dzieli na wsztskie posiłki.
Tak - kalorie to jest ta ilość jaką musisz dostarczyc w cały dzień - a czy to będą 2 posilki czy 7 to nie ma znaczenia , ważne żeby tak dzielić makro ( Bialko , Węgle i Tłuszcze ) aby posiłki były zbilansowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Licz przede wszystkim makroskładniki, a więc białka, tłuszcze, węglowodany, a nie same kalorie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Staram się na to patrzeć, brakuje mi trochę masy więc troche wiecej jem między czasie jakieś orzechy podobno naturalne tłuszcze, obiad normalny czyli tam jakas zupa mieso ziemniaki itp, jogurty naturalne oraz pitne bogate w białko, jestem w tym nowy dopiero i cwiczyłem rózne rodzaje pompek w domu 2 tyg i po tym czasie przerzuciłem sie na siłownie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i masa.

Następny temat

Newbie Gains w praktyce

WHEY premium