SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można robić pompki codziennie plus 4 razy w tygodniu siłownia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
i notujesz jakies efekty?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Powiem tak robiłem pompki co drugi dzień przez półtora tygodnia potem przerzuciłem się na siłownie dzisiaj miałem dopiero 3 trening, efektów narazie jakich znacznych nie ma i po taki czasie nie ma możliwoaści pewnie zeby byly widoczne ale w sile tak troszke widać juz mozna powiedziec chodze na siłownie poniedziałek wtorek środa odpoczywam i czwartek piątek, dwa razy klata w tygodniu do tego, zobaczymy co się bedzie działo po miesiącu czy dwoch. jest mi gorzej bo jestem chudy i nie mam jakiejś diety tylko jem normalne posilki co mama zrobi na obiad i do tego dużo jogurtów naturalnych serów jajka takie podstawy i bez żadnych suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
zarezerwuj soebie najblizsze pol roku, jak chcesz zobaczyc efekty;-0
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Wiem ze to wymaga dużo czasu ale jestem zmotywowany do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Oby, bo większośc osób odpuszcza po kilku lub kilkunastu tygodniach. Wytrwają nieliczni.'

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1116
Efekty są bardzo póżno więc ciezko czyms się motywować i dlatego tak wiele osob odpuszcza, ale bede się starał wytrwać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i masa.

Następny temat

Newbie Gains w praktyce

WHEY premium