SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mieliście też taki problem ...?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Cze Wszystkim ! Jak to jest u Was ? bo ja miałem tyle planów tegorocznych , mówię tutaj głównie o treningach i rzeczami z nimi związanymi . Obiecywałem sobie , że skończe ze słodkim , wezmę się za treningi walk , aeroby , rozciąganie itd. , a tu co ? od świąt Bożego Narodzenia przytyłem 7 kg. , rozciągałem się ostatni raz dwa miesiące temu , rękawic bokserskich nie miałem na rękach już ... o kurcze juz nawet nie pamiętam .Wiem ,że napiszecie mi , że się nie staram ,jestem leniwy itd. ale wierzcie mi , że przez ostatni rok nie miałem z tym problemu , a teraz żadnej motywacji . Czy macie też coś takiego , jeśli tak , to jak z tym sobie radzicie ? Pozdrowionka !

Dean

Dean

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27123
Ja także nie miałem motywacji do rozciągania aż do dnia gdy ujrzałem film Shaolin Soccer !!! Widząc co oni tam robią wziąłem się ostro do roboty !!!

CapoRuDi

For true success ask yourself these four questions:
Why? Why not? Why not me? Why not now?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nigdy nie mialem problemu jak sobie obiecam to daze aby dojsc do postawionego celu za wszelka cene.


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj,nie załamuj się,forum jest po to aby pomagać.
To wszystko zależy właśnie od motywacji,która jest jak najwyższy szczyt góry którą, jeżeli chcesz przetrwać i uwierzyć w siebie, musisz zdobyć.Musisz znależć u siebie największą wadę i skonfrontować ją z innymi ludżmi tzn. przyjrzyj się jak wyglądają i zachowują się ludzie którzy mają problemy podobne do twoich,jeżeli stwierdzisz że rzeczywiście nie chciałbyś aby oni byli twoimi wzorami,to bardzo dobrze,bo to doda tobie motywacji do zmiany w życiu,będziesz chciał być lepszym i wreszcie może zrozumiesz,że czas najwyższy zabrać się do pracy,bo czasu zostaje coraz mniej.

Powodzenia i dużo motywacji.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Wielkie dzięki !!!

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A młodość jest tylko jedna i trwa krótko.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
a ja juz nie jem slodyczy 5 dni :), no chyba ze jogurt wisiowy to slodkie (ale nie jest no nie?)
a tak przy okazji podlicz sobie kalorie z samych slodyczy, mi wyszlo od 1500 - do 2500 kalorii dziennie z SAMEGO SLODKIEGO - to niezla motywacja, bo wystarczy tego nie jesc i juz sie ma diete (znaczy ograniczenie w.p. o tyle kalorii)

Wyrtwaj chociaz kilka dni, moze pozniej bedziesz probowal i uda ci sie na dluzej, a potem jeszcze dluzej itp.. U mnie tak kiedys bylo :)

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slodycze są naprawde wielkim wrogiem, w budowaniu atletycznej i wysportowanej sylwetki, są jakby nałogiem z którym oczywiście trzeba walczyć.

Ja np. gdy chcę zjeść coś słodkiego, to wcinam batoniki corny, zazwyczaj arachidowe, mi bardzo smakują i to naprawde pomaga.

Rzycze wszystkim powodzenia i wytrwałości w swych zamierzeniach.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No CORNY sa wy***iste !

Pozdrawiam
Coolbart

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja raz w tyg robie sobie dzien, kiedy wpierniczam cos slodkiego bo dluzej nie moge wytrzymac. zwykle wcinam ciacha i drozdzowki bo mi smakuja najbardziej. ale robie to w dzien treningu (przed treningiem) i nie mam problemu z sadlem bo wszystko to spale ))))))

trzymajcie sie byki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tak czy siak nie jem slodkiego...

Pozdrawiam
Coolbart

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Wielkie dzięki chłopacy , widzę , że nie tylko ja mam z tym problem i nie tylko ja z tym walczę . No ale życie nigdy nie byłe lekkie i zawsze daje nam jakieś przeszkody w trwaniu do celu . Na szczęście słodkie już odżuciłem , powróciła dawna motywacja i wszystko jest na dobrej drodze , czego Wam również tego życzę!!!

Dean

Dean

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po treningu

Następny temat

KROWY

WHEY premium