SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam szansę zostać piłakrzem

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Chciałbym zostac piłkarzem.Jednak jest mały problem mam 18 lat i nie wiem czy jakiś klub zechce mnie przyjąć.Nie wiem czy ktoś z was zna Sandencje Nowy Sącz jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć czy mógłbym się tam jakoś zapisac czy już jestem za stary i mnie nie przyjmią.Proszę o odpowiedzi z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każdy zawodnik w niższych ligach normalnie pracuje, to nie jest życie celebrytów. To jak w przypadku san marino, jeden pracuje w biurze, inny jest barmanem, kolejny to jakiś student.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836




spóżniłes sie

jesteś juz wiekiem juniorem starszym więc troche pozno tym bardziej ze Sandecja pewnie w jakieś tam lidze juniorów gra (chyba w 1 czy coś bo teraz jakies zmianyz tymi ligami juniorów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Czyli ze nie za bardzo mógłbym podejść przed lub po treningu i zapytać czy mnie przyjmą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jak nigdzie nie trenowałes to mozesz do a klasy albo b podejsc sie zapytac a nie do 1 ligi

no chyba ze do juniorow jeszce jak jakis kolega by cie polecil trenerowi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
No nie trenowałem ale dużo z kolegami grałem i gram więc jak mamy jakieś szkolne zawody to zawsze biore udział.Umiem podać,przyjąć,dośrodkować,strzelić,grać głową zawsze na mnie koledzy stawiają albo w obronie albo w ataku mówią że umiem świetnie rozegrać piłkę i bardzo dużo widzę na boisku więc wiesz mimo że nie trenowałem to te podstawowe rzeczy umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
podstawowe rzeczy to w Polsce umie z pół miliona chłopaków , jak grasz na jakis zawodach ,orlikach itp to pewnie są tam chłopaki co grają gdzies po juniorach albo wioskach to sie ich zapytaj.


Idz do jakiegos klubu z aklasy na trenig pewnie w Nowym Sączu jest pare albo na wioske



a zreszta idz sie zapytaj na juniorow moze trener ci pozwoli potrenowac a nie sie pytasz


Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2016-06-27 20:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
No ok dzięki za te odpowiedzi mam nadzieje ze sie uda.Sandencja gra w 1 lidze czyli mógłbym się potem wybić do ekstraklasy?Oczywiście jakby mi dobrze szło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z tą ekstraklasą to masz wysokie mniemanie o sobie, od tak nikt tam nie gra.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
grzesiu piechna jak mial 23 lata grał w 4 lidze wiec wszystko mozliwe


zeby w tym wieku zostac zawodnikiem 2LIGI to wg mnie szanse równe blisko zeru, ludzie trenują kilka/nascie lat i koncza w 3/4 ligach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Mi by nawet wystarczyło granie w 3/4 lidze tylko musiałbym mieć pote z tego jakieś pieniądze bo przecież musze z czegos żyć w przysżłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
To idź do pracy ?

Jak chcesz żyć z piłki to sobie odpusc ,szkoda zdrowia to nie jest takie łatwe jak Ci sie wydaje ,3/4 liga to jest dodatek do pensji bo co w wieku 35 lat?


zakładając ze nie skonczysz szybciej przez kontuzje które kończą przygody z piłką , bo nie ma kasy potem na profesionalne operacje żeby wrocić w 100 %


Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2016-06-28 10:38:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna

Następny temat

Polska w finałach Euro - Bukmacherzy na nas stawiają!

WHEY premium