SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam odcaic lewa reke?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Juz nie wyrabiam moja lewa reka w stosunku do prawej w wyciskaniu przede wszystkim jest slabsza o jakies 5kg pod koniec serii wysiada kompletnie jak mi nie poradzicie to odcianm reke ;) dzieki z gory za pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mialam to samo. U mnie poskutkowalo zmniejszenie ciezarow do takich jakie moze wyciskac slabsza reka notabene rowniez lewa ;) Chodzi o to ze slabsza reke przeciazasz i mocniejsza musi nadrabiac przez co staje sie jeszcze mocniejsza a slabsza sie uwstecznia - w najlepszym przypadku stoi w miejscu. Jedyna rada to zmniejszyc ciezary i isc powolutku z nimi w gore w tempie slabszej reki i w trakcie np. wyciskania na plaskiej pilnowac zeby silniejsza reka nie leciala wczesniej z ruchem tylko szla rowno ze slabsza reka. Zajelo mi to ponad pol roku ale juz zniwelowlam dysproporcje. Zycze Ci tego samego ;)

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Thx ale ze mnie jest zywiol i zawsze chce jak najszybciej i jak najwiecej ;) oczywiscie w granicach rozsadku zmniejsze ciezar do tego stopnia ze bede dal rade skonczyc serie ... Mam nadzieje ze nie zajmie mi to pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję przesiąść się ze sztangi na sztangielki - prawa łapka nie pomoże wtedy lewej w oszukiwaniu

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Yeah swietny pomysl! Tylko ze ja nie mam takich sztangielek i bede musial kupic - lewa reko drzy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprocz przerzucenia sie na sztangielki mam kumpla ktory na slabsza reke robi zawsze jedna serie wiecej - ale to zaznaczam sztangielkami, tez twierdzi ze to pomaga i ze slabsza szybko goni ta druga ;)

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztangielki i tak Ci się przydadzą, dla mnie np. nie ma treningu klaty bez rozpiętek

W innym poście w tym dziale piszesz o bólach, więc zanim zaczniesz katować słabszą łapkę sztangielkami proponuję wyleczyć kontuzje

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Boli mnie prawe przedramie wiec looz ;) Co ja bym bez was zrobil?! Pewnie wyciskal prawa 200 a lewa 50 ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Aaaaa nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie: czy nie przeciaze lewej reki robiac np. dodatkowa serie tylko lewa reka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam podobny problem. Tyle,ze gorsza mam prawa...Przy mniejszych ciezarach jakos sobie jeszcze radze i robie rowno, ale jak zaloze przy wyciskaniu lezac ciezar na 1-4 ruchy, to roznica jest bardzo widoczna i.. strasznie wkurzajaca! A nigdy nie mialem takich problemow (cwicze 6 lat, choc z przerwami) Musze zaznaczyc,ze przy wszystkich innych cwiczeniach prawa jest ciut lepsza.MOze ma na to wplyw dawna kontuzja prawego barku (ktora udalo sie jakos zaleczyc)? Instruktor na silowni radzil mi zakladac ze slabszej strony 5 kilo wiecej (przy seriach tak okolo 100-120 kg).Moze to jest sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozliwe ze to podziala, 5 kg przy wadze sztangki 120 kg to nie jest duzo a jednak slabsza reka bedzie sie musiala zmobilizowac ;) Jak wyprobujesz daj znac jakie efekty ;) Zanotujemy sobie na przyszlosc ;)

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza

Następny temat

Prozaiczne pytanie

WHEY premium