SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mógł(a)byś zerknąć? Jedno pytanie?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8787
Nie chodzę na siłownie, od 14 roku życia biegam dla siebie (9 lat), to już nie o zdrowie chodzi.. Po prostu sprawia mi satysfakcje, czuję wtedy taką wolność, swobodę, możliwość wyboru, zapominam o realnych problemach, a to że ujędrnia całe ciało, wzmacnia kości i poprawia koordynacje cieszy mnie podwójnie.

Mniejsza, 3 dni w tygodniu robię cardio domowe 30/40 min, sporadycznie jeżdżę na rowerze.
Jestem niska 163 cm, filigranowa, ważę 50 kg, od 3 lat waga się nie zmienia.
Potrafię zjeść tyle co 4 grubiorzy po szychcie, a trawienie przebiega u mnie błyskawicznie.

ALE! O co chciałam zapytać.. Czy mogę robić dodatkowo przed snem przysiady, 50-100? Przez 3 lata robiłam najpierw po 20 po roku 100 przed spaniem.

Nie narzekam na swój tyłek, ale chciałabym go maksymalnie ujędrnić (wiecie, jak Owca z WK ), tak by po klapsie prawie nie drgnął
Lubię od siebie wymagać


Zmieniony przez - kwestiaPodejscia w dniu 2018-07-26 10:39:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
Możesz sobie robić,ale nie ma to większego sensu. Robisz trzy treningi w tygodniu,więc jak chcesz to zwiększ ich ilość lub intensywność jeśli Ci mało.
jak chcesz jędrnych pośladków to zerknij na arty:
https://www.sfd.pl/art/Fitwoman_uroda_/Jak_skutecznie_trenować_pośladki_-a52.html
https://potreningu.pl/articles/4695/najlepsze-cwiczenia-na-kragle-posladki


PS: Całe szczęście nie widziałem czy poślad Owcy drga po klapsach czy nie.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2018-07-26 11:01:34

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Chyba nie ma nic lepszego niż trzęsący się tyłeczek po klapsie, a Ty chcesz zrobić na odwrót :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8787
qw3rty
Chyba nie ma nic lepszego niż trzęsący się tyłeczek po klapsie, a Ty chcesz zrobić na odwrót :/


To obrzydliwe, mój nie będzie zawierał ''grama'' tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pzysiady nie spowodują że będzie twardy, na pośladkach zawsze bedzie tłuszcz, chyba że ktoś się maksymalnie wytnie, ale to jedynie kobitki w kulturystyce tak mają .

Przysiady Ci nie zaszkodzą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8787
anubis84
Pzysiady nie spowodują że będzie twardy, na pośladkach zawsze bedzie tłuszcz, chyba że ktoś się maksymalnie wytnie, ale to jedynie kobitki w kulturystyce tak mają .

Przysiady Ci nie zaszkodzą


I wszystko wiem, dziękuję Marcin !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jak zrobie 100 przysiadow przed snem

Następny temat

Domowa siłownia - sprzęt

WHEY premium