SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ludzkie nasienie posiada jakeiś androgeny ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lifter z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Tak jak w temacie troche głupie pytanie ale odpowiedzcie mi na nie czy nasienie człowieka ma jakieś androgeny DHT ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co bedziesz probowal ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
heh nie pytaj lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
znaczy nie mam zamiaru jeje przyjmowac doustnei ani nic takiego prędzej zaczoł bym sie smarowąc na ryju żeby meić lepszy zarost bo mama tkai jak małe dziecko z pierwszej kalsy heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
<lol2004>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
pomysł w Deche, ale odradzam, wątpie żeby skutkował, poczaj kilka lat, zarost sam sie pojawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No to sie roz***alem heheh

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ale sraka

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
moj komentarz:

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 777 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12149
Decha, ale ja się za Tobą i Twoimi tematami stęskniłem.

Z drugiej strony... może zostaniesz pionierem nowej metody-z Kopernika na początku też się pewnie śmiali.

http://www.sfd.pl/temat165236/ -moja stajnia

++02 kwietnia 2005++ Karol Wojtyła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
wy zas nie wiecie po co mi to ale odpowiedzcie na pytanie a nie tam a jeśli chodzi o zarost to ja już dawno wiem co musze mieć tylko tak napisałem wiem co musze mieć na zarost żeby pomogło a wiec po co miał bym sie spermom smarować dobra powiem wam chodzi mi o to czy to by goiło rany naskurka ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia a alco;/

Następny temat

Jakiego sprzętu używasz podczas ćwiczeń?

WHEY premium