SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktos prowadzi siłownie(do włascicieli) ile miesięcznie można zarobić na siłowni??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 28046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktos prowadzi siłownie(do włascicieli) ile miesięcznie można zarobić na siłowni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jeszcze kilkanaście lat temu wydawać by się mogło, że otwarcie siłowni to prosta droga do godziwego życia i dobrych zarobków. Niestety osoby, które tak myślały, w większości przypadków zamknęły biznes ze sporymi stratami. Wynika to z tego, że w ciągu ostatnich kilku lat na rynek polski weszło sporo dużych fitness klubów, które otworzyły po kilka tego typu miejsc na każde duże lub średnie miasto w naszym kraju. Miejsca takie oferują:

- dużo miejsca,
- różnorodny sprzęt,
- saunę,
- fitness,
- zajęcia crossfit,
- jogę,
- baseny,
- masaże,
- opiekę trenera,
- sporty walki,
- atrakcyjne ceny.

Niestety typowe siłownie nie oferowały praktycznie nic z tego. Kilka bieżni, orbitrek, rowerek, średniej lub słabszej jakości sprzęt, to raczej miejsce dla typowych bywalców siłowniowych, którzy mimo to i tak w dużej części przeszli do fitness klubów. Interes taki stał się zdecydowanie nieopłacalny. Ciężko więc stwierdzić jakie mogą być z tego zarobki i czy w ogóle będą.







Zmieniony przez - domer w dniu 2018-01-25 16:20:32

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
policz...powiedzy ze chodzi 100 osob kazdy da po 50zł czyli 5000..jesli wynajmujesz pomieszczenie musisz zapłącic słono np 1000zł lub wiecej...pewnie to działalnosc gospodarcze wiec zus tez duzo jakes 700zł...do tego prad woda, np sauna i inne koszty to non stop chodzi,,,, modernizacja sprzetu...zakup nowego sprzetu....powiem tak siłka to zazwyczaj przykrywaka (w wyapdku mojej) wiekszosc obrotu to interesy z koksy handlu prochami i innymi ...a siłka jest zeby to sie kupy trzymało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Jeszcze instruktor

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
no tez sie nie raz zastanawiałem czyby takiego interesu kiedys nie zrobic :)
do tego to najlepiej miec chałpe i gdzies za nia postawic kilka scian i sufit a do tego wrzucic złom :)
ale to nie prosta sprawa zalezy tez czy to ma byc porzadna siłownia (pełno zelastwa ,wszystko brudne i zardzewiałe ale jest - ok 30-45 za za karnet) czy jakis fitnesklub lub siłka dla bogatych bo to czeba zczaic w jakim miejscu kto bedzie chodził noi wtedy czeba wiecej kasy wyłozyc na poczatek

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a ja bym sobei otworzyl silke fajna sprawa nawet ale za drogo:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no powiedzmy że to nie był by wielki fitness club tylko nie zbyt duza siłka bez sauny tylko łazienka i jeden prysznic(to chyba trzeba bo sanepid wymaga)jednorazowe skorzystanie powiedzmy 2,50zł karnet 35zł.Lokal niezbyt wielki i niezbyt w luksusowym pawilonie handlowym ale czysto i schludnie i co najważniejsze w dobrym miejscu widokowym.A no i w małym mieście gdzie jest sporo młodzieży ale nie ma siłki bo w moim srednim mieście to już chyba 5 jest.NO to ciekawe ile bym mugł z tego interesu zarobic miesięcznie na czysto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
JA BULE ZA MIECH 120 ZL ZA SILOWNIE,A JAK BYM CHCIAL FITNES JESZCE 10ZL doplaty,sauna,dalsza doplata.chodze na silke do Bydgoszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
dodam,ze na ta silke zaglada Marcin Lopucki i czasami Aleksandra Kobielak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
120 ? i za saune itp doplacasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
na profesjonalnej silowni takie ceny sa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
tak mi sie wydaje,na innej w Bydzi sa po 100,ale dojazd mi sie nie kalkukuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do włocławian!

Następny temat

Sprawdź swoje proporcje

WHEY premium