SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś miał coś takiego ????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 860
Czy któś miał tak jak ja tzn.: po treningu na brzuch na drugi dzień jest mi niedobrze i ciagnie mnie na wym....
Odpowiedzcie prosze bo nie wiem czy to przez cwiczenia, czy kłopoty z zoładkiem.


Pozdrówka )

Pozdrówka )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Nigdy czegoś takiego nie miałem. Jak chcesz sprawdzic to nie ćwicz i zobacz co się stanie na drugi dzień.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ja tak miałem. Myślałem że sie poży*****. Ale ćwiczyłem kółkiem. Za bardzo sobie rozciągnołem brzuch i czułem się tak jakby mi wszystko w środku odpadło i latało i zbierało mnie na wymioty. Ale chyba po 2 dniach było już wszystko ok. To chyba przez przetrenowanie, tzn przynajmniej w moim przypadku za bardzo rozciągnołem i dlatego potem były takie skutki a nie inne.
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ja maiałem podobne przygody. Szczególnie podczas pierwszego miesiąca na siłowni, po ciężkim treningu (nie tylko brzucha)lub gdy było duszno. To chyba ma jakiś związek ze zmęczeniem i zmniejszoną ilością tlenu jaki dostarczasz organizmowi...

Berni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez miewalem podobne objawy, tyle ze nie po treningu brzucha a po ciezkiej sesji z przysiadami albo M.C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 860
Wielkie dzieki
Bylem u lekarza i nic szczegolnego nie stwierdzil.
To chyba jednak przetrenowanie.
Dam sobei spokoj na jakis czas i zobaczymy
Dzieki za odpowiedzi


Pozdrówka )

Pozdrówka )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 860
Jeszcze jedno "GOŚCIE" powiedzcie czy może ktoś, kto "był przy kości" i zaczął treningi siłowe, miał cos takiego: guzki pod skurą na brzuchu, czy to tluszcz, czy to mięsnie są tak zbudowane, są to takie guzki przy napięciu mięśni brzucha, a i bez napięcia ich czuć, po lekkim nacisku skury brzucha.
POMOCY


Pozdrówka )

Pozdrówka )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 860
Błagam odpowiedzcie na ostatnie pytanie !!!!!!!!!

Pozdrówka )

Pozdrówka )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ja mam w roznych miejscach takie guzki, nie widac dopiero jak sie dotknie, takie twarde, kiedys bylem u lekarzaa ale nic nie stwierdzil, powiedzial zeby sie nie przejmowac, nie rosna, nie bola, czuje sie dobrze wiec chyba jest OK

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka/klata/sztanga...

Następny temat

Czy tak mozna?

WHEY premium