SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy koniecznie zażywać odżywki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwiczę od kilku lat a od pol roku z większą intensywnością bo zakupiłem niezły sprzęcik (mam salkę treningową). Powiedzcie mi czy musze zażywać odżywki ja jestem przekonany że to co chemiczne to g**** włącznie z odżywkami. Czy zamiast odżywek można robic jakies miksy z żarcia i jakie? Czy w ogóle da się zastapic odzyski zarciem?

Z gory wielkie dzienx za odpowiedz
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
dieta jest wazna i nie zastąpisz jej odżywkami i odwrotnie odżywek nie zastąpisz dieta .Najlepiej to i to ,odżywki to wcale nie g**** przekonasz sie.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Źle podchodzisz do sprawy,odżywki to także żarcie,tylko w uproszczonej postaci i wygodnej niekiedy formie podania.Są tak samo "chemiczne" jak przetworzone produkty spożywcze,które ludzie spożywają na co dzień.W niektórych sytuacjach są efektywniejsze niż zwykła żywność,i stosowanie ich wtedy przynosi lepsze efekty.Nie musisz ich wcale stosować,ale to metoda na osiągnięcie lepszych rezultatów bez sięgania po niedozwolony doping.Jeśli jako dziecko byłes karmiony mlekiem w proszku,to była właśnie twoja pierwsza odżywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
poczytaj to - mielismy juz debate na ten temat - i wyciagnij wnioski :


https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=14578&forum_id=105&Topic_Title=&forum_title=Moderatorzy 

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

baton

Następny temat

Extremalna DIETA, Extremalna SUPLEMENTACJA

WHEY premium