SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kalorie istnieja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4759
Witam
Po przeczytani tego artykułu juz nie wiem co robic https://www.sfd.pl/[ART]_Kalorie_się_nie_liczą-t701839.html
Moje zapotrzebowanie to 2700kcal.Według tego artykułu moge jesc i 3000 i bede chudl pod warunkiem,ze wegle będę trzymał nisko lub będę tył jedzac 2000kcal trzymajac wegle wysoko.Aktualnie jem 2300-2400 kcal i chodze na silke 3x w tyg bo chciałbym shchudnac.Jak się odnieść do tego wszystkeigo aby było dobrze?
Jak ma wyglądąć masowanie wedlug tego?Np gdy schudne juz na tych 2300 to jak to podbic wszystko aby zwiekszac miesnie a nie tluszcz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Twierdzenie, że kalorie nie istnieją jest czymś głupim i niezrozumiałym. Jeśli przyjmujesz mniej energii niż wydatkujesz to chudniesz, takie są prawa natury.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
p******y , nie zawracaj sobie tym głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4759
Spodziewalem sie bardziej rzeczowej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
W jakim sensie ? Poczytaj sobie inne pożyteczniejsze i aktualniejsze art , mam Ci tutaj wykład zrobić ? Niedziela jest kolego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Zreszta widzę ze to kolejny temat
http://m.sfd.pl/Sekrety_bicia_fit-t1166981.html#post-18544409
Proponuje zajac się podstawami i nie kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4759
Chodzi mi tylk o krotkie odniesienie si edo tego czy to prawda i jak z tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie jest to prawda. Przecież tu wystarczy trochę logiki. Chudniesz od ujemnego bilansu kcal. Czyli ilości energii mniejszej niż potrzebuje Twój organizm. Bez względo na to, czy pochodzi ona z węglowodanów,czy tłuszczów.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4759
To skad te badania? i czemu takie artykuly są na forum jesli to nie prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak samo mozna masowac na hc jak i na hf wszystko o kalorie sie rozbije
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Artykuł jest od zwykłego użytkownika, każdy może sobie takowy napisać, poza tym patrz z którego on jest roku...2011 - tutaj nie operujemy tak starymi artykułami...
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4759
Rozumiem,dziekuje za odpowiedzi.Czyli jak jestem teraz na 2400 i rozklad makro mam na bialko 2g/kg masy ciala 1g tluszczy/kg masy ciala i reszta to wegle to jest w porządku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na masę, prośba o korektę

Następny temat

Masa

WHEY premium