SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy już czas na redukcje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Witam nie jestem pewny czy już redukować czy jeszcze dokładać kalorii i pozostać na masie. Wiek 37 lat 176 cm. 81 kg.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Tłuszczu trochę masz więc warto by pomyśleć o delikatnej redukcji, albo też weryfikacji bilansu kalorycznego by trafić w punkt, gdzie nie będzie podlewać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Czy zatem przy moim obecnym poziomie tłuszczu najlepszym wyjście jest obcięcie kalorii i obserwacja sylwetki ? Wagę tą samą utrzymuję już parę miesięcy bo właśnie chciałem uzyskać rekomp sylwetki nie tracąc wagi. Założyłem ten temat bo wydaję mi się że stanąłem w miejscu.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
To zależy jakie masz priorytety . Jednak jak od kilku miesięcy nie ma zmian w sylwetce i recomp nie wychodzi to może zetnij troche kalorii o zrób mała redukcje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Trzymaj się jednego tematu. Tutaj już nie piszemy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zakładałeś już temat.
https://www.sfd.pl/Czy_zacząć_już_redukcje_-t1158165.html

Osobiście przeprowadziłbym redukcję, gdyż trochę tego tłuszczyku jest.
Nie mowa tutaj o stricte redukcji do 7-8% i ''wyżyleniu'' się.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-11-28 10:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3368
Dziękuję za wypowiedzi już wiem w jaki kierunku dalej będę trenował temat do zamknięcia proszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zacząć już redukcje?

Następny temat

Redukcja_prosze_o_pomoc

WHEY premium