SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jestem grubym ektomorfikiem?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mam cechy ewidentnego ektomorfika,mam chudy nadgarstki (mogę objąć środkowym palcem i kciukem,i jeszcze jest sporo miejsca) jak byłem mały to byłem wręcz kościotrupem,a jadłem dużo.Jadłem sporo a byłem patykiem.Od paru lat nic nie robię tylko siedzę na komputerze,były okresy gdzie codziennie przez miesiąć jadłem śniadania w MCdonaldzie.Mam 15 lat,70 kg i około 179 cm wzrostu,jestem chudy na górze,mam wąską klatę,a tłuszcz okłada mi się na brzuchu i po bokach brzucha (miednicy).Czy możliwe że jestem zwykłym ektomorfikiem który się zapuścił,czy jestem raczej endo-ekto,a jak do niczego to nie pasuje to mam zaburzenia hormonalne?Mam tłuszcz tylko na brzuchu i po bokach tego brzucha,i się zapuściłem,ale chcę to zmienić,ile mi to zajmie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14658 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
To jaki masz somatotyp nie ma wiekszego znaczenia. Tym bardziej, ze czyste somatotypy tak naprawde nie wystepuja... A przynajmniej bardzo rzadko. Poprostu jestes chudy i masz tendencje do odkladania sie tluszczu w okolicach brzucha...
Poprostu wez sie za siebie. Rusz z przed komputera, zacznij sie ruszac, odzywiac z glowa...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie...Chcę wiedzieć jakim morfikiem jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
georgu
To jaki masz somatotyp nie ma wiekszego znaczenia. Tym bardziej, ze czyste somatotypy tak naprawde nie wystepuja... A przynajmniej bardzo rzadko. ...


Dostałeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Napisał że nie ma to znaczenia,a nie jaką jestem mieszanką itd -_-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
nic Ci to nie da nawet i tak jak Ci ktos napisze, bo to uja warte jest, idz nadupczac na silownie jedz zdrowo i zaraz sylwetka bedzie nabierac ksztaltu.yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14658 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Chcesz wiedziec jakim jestes typem? Z kazdego masz czegos po troche... Zadowolony?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zapoznaj się z regulaminem działu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Czy można usunąć post ze zdjęciem? A najlepiej usunąć całe konto razem ze wszystkimi postami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MILURIT

Następny temat

biegi

Wiecej