SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jestem " w normie"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
chodzi mi bezpośrednio o moje wymiary które sa nastepujace bicebs 32cm tricebs 28cm klatka 93cm pas 77cm udo(najmniej 47cm najwiecej 57cm ) łydka 38cm i 182 cm wrostu waze przy tym 73kg... Która partie mięsniowa mam zaniedbana i nieproporcjonalna i dlaczego nawet jezeli tyje to nie idzie mi to w lapie ani w pasie tzn. wymiary sie mi tu nie zmieniaja, jestem ektomorfikiem i trudno mi sobie wyrobic grube i ladne miesnie np. bicebsy. Tyje srednio 2 kg na miesiac a wymiary bicebsu sie nie zmieniaja prawie wogóle tkanki tłuszczowej mam 10 % i nadal rosne czy to mozliwe ze dlatego trudno mi zrobic dobra mase ??????????

Dci power

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zapomniales napisac o swoim wieku ... A czy jestes proporcjonalny to trudno powiedziec, napewno jestes szczuply - budowanie masy zostaw po doglebnej edukacji z zakresu diety i treningu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1987
nie wiem jak zmierzyłeś triceps no w/g mnie to masz bardzo małą klate :/ 93 cm to na serio malutko przy takim wzroście, wiem bo ja też mam 182 cm, waże 72 kg, w bicepsie mam 33, w klacie 101, uda i łydki nie mierze w pasie mam 81 (jestem na budowaniu masy teraz ) a wogóle to ćwiczysz?? bo z tego co napisałeś, wynika, że tylko jesz i czekaż aż samo zacznie rosnąć, jak dużo jesz i mało ćwiczysz to na pewno Ci to w iceps nie pójdzie :/ bez pracy nie ma kołaczy poczytaj o dietach na mase i zacznij ćwiczyć 4 razy w tygodniu każda grupe jeden raz po max 50 minut, żadnych biegów, aerobów, to powinieneś zacząć tyć, no i mieśnie powinny zacząć rosnąć! chyba fsystko dobzie napisałem ?! :>

Zmieniony przez - ciaves w dniu 2004-06-29 10:40:29

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
masz link , atutaj są podane idealne proporcje https://www.sfd.pl/temat67714/ 

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
dzieki za odpowiedzi ... oczywiscie cwicze 3 razy w tygodniu mam diete i plan treningowy srednio jem 400g wegli 150g bialka i 50 g tłuszczu czy to za mało???? Mam jeszcze pytanie zwiazane z 2 tygodniowa przerwa bo jade na wakcje czy bede miec duze spadki i czy trzeba wtedy utrzymywac diete

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
zapotzrebowanie na węgle i białka związane ejst z maśą ciała, można powiedzieć że jest to zapotrzebowania - 2 gramy białka na każdy kg. masy ciała, oraz 6gramów węgli na każdy kg

2 tygodniowa przerwa dobrze ci zrobi, pamiętaj aby dobrze sie odżywiać i wypoczywać

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
a mam 16 lat i 8 miesiecy :)... to prawda ze jak sie rosnie wzwyz to trudniej przybrac na wadze gdyż by rosnac organizm musi spalac kalorie...

Dci power

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

170cm wzrostu 120 kg zywej wagi... jak zmniejszyc ta 2 cyfre??

Następny temat

Czy dobrze robie czy zle ?

WHEY premium