SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja umieram? zanik smaku i apetytu,gula gardle

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90
Mój przypadek jest... hipochondryczny. Bo juz nie wiem, jak inaczej mozna to nazwac. Ewaluuje niemal z dnia na dzien.
Ponad poltora m-ca biegam po lekarzach i szukam pomocy. Konczy sie przepisywaniem roznych lekow, ogladaniem, zgadywaniem, co to jest... a ja czuje sie coraz gorzej. Dopiero prywatna wizyta spowodowala wziecie wymazu z jamy ustnej (wynik za tydzien).
A objawy dla mnie wydawaly sie na poczatku refluxowe, bo przeszlam ci ja sporo pod tym katem. Pozniej jakos sie uspokoilo.
A dlaczego tak pomyslalam? Pozwolilam sobie na kikudniowa "kuracje" lodami z litrowych pojemnikow. Wiedzialam, ze to na pewno sie zle odbije, ale coz... lakomstwo wzielo gore. Zaraz po tym wysypalo mi cala jame ustna bialymi, bolacymi plamkami, potworne pieczenie jezyka (plus ciagle jakies bolace "pypcie"), warg, niesamowite ilosci gestej sliny. W nocy kilka razy przebudzona, odpluwam (delikatnie mowiac), az sie slinianki odczopuja (w nocy i rano zawsze mam "pileczke" z lewej strony). Pozniej gula znika.
Chociaz... nie czulam dyskomfortu, jak kiedys, w okolicach wpustu do zaladka. Objawy sa od nasady szyi w gore. Postanowilam - zrobic badana i do chirurga. Jakie zaskoczenie, gdy po przeswietleniu z kontrastem pani doktor stwierdzila, ze przelyk czysciutki i nie widzi zmian morfologicznych, oznak refluxu. Ostatni wynik gastroskopii sprzed poltora roku tez byl juz "czysty".
Zglupialam - jesli to nie reflux, to co?
I tak jestem odbijana od lekarza do lekarza. Doszly problemy z krtania i migdalkami. Jakies ciagle nabrzmiale, bolace, utrudniajace przelykanie, czasami ropne wydzieliny, caly czas cos podkrwawia... a lekarze obserwuja, zapisuja leki - po ktorych jest coraz gorzej. I tak w kolko. Jutro mam prywatna wizyte u immunologa. Strasznie slabne. Czasami caly dzien przeleze, bo sil na nic nie mam.
Panie Doktorze, jakie sugestie sie Panu nasuwaja?
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jeśli wizyty prywatne dają jakiś choćby minimalny skutek (w postaci zainteresowania się problemem / stanem faktycznym / przyczynami problemu) należy iść w tym kierunku. Należy znaleźć środki i inwestować w rozwiązanie kłopotów zdrowotnych. Być może przydałaby się również wizyta u psychologa lub psychiatry (rozmowa) jeśli zachodzi prawdopodobieństwo hipochondryzmu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Laryngolog pewnie już Ciebie wielokrotnie badał...
Głupio mi to pisac, ale kontrola pod względem chorób przenoszonych drogą płcową też warto zrobic. Szczególnie HIV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witaj:)mozemy sobie chyba podac rece bo jestem w podobnej sytuacji...w Ost dniach bolal mnie zoladek nie mam apetytu do tego tez czuje gule w gardle..juz zaczelam bardzo sie bac ze to moze rak zoladka...i tak jest co jakis czas..zauwaze cos i od razu umieram na jakas chorobe:/..problem jest jeszcze wiekszy bo studiuje na akademii medycznej i dosc duzo naczytam sie o roznych chorobach...Nie wiem co robic bo meczy mnie to strasznie i sresuje..nie potrafie nawet sie zrelaksowac bo caly czas o tym mysle:(...Moze w takim razie choroba ma inne podloze??psychologiczne...pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z kolanem (przesunięta rzepka)

Następny temat

kontuzja łokcia

WHEY premium