SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja mam ginekomastie?:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
Mam 18 lat ,w pewnym okresie mojego życia miałem twarde sutki (podobnoi to normalne), przeszło mi to.. ale nadal pod jednym z moich sutków wyczowalna jest taka jakby kólka...gdy mam załozona koszulke widac ze jeden sutek mam bardziej odstajacy..:( pomocy..:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Brałes sterydy? Który to sutek? W lewym ginekomastia pojawia sie częsciej jezeli jest to ginekomastia jednostronna. Najczesciej(w tym wieku) to Ginekomastia jest efektem brania/podawania androgenów. Moze masz podwyższony poziom estrogenu albo prolaktyny.A mozliwe ze po prostu jeden sut masz większy i koniec i to przejdzie z wiekiem(jesli jednak wyczuwasz jakąs kulke w srodku to wątpie w to ostatnie)
Najlepszym sposobem bedzie przejsc do lekarza, zrobic badania badania(np.poziomu testosteronu w surowicy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
nie brałem zadnych sterydów i dlatego mnie to martwi...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
to "cos" wyczuwam własnie pod lewym sutem :-/ nie wiecie moze w jaki sposób ginekomastia jest leczona i do jakiego lekarza sie zgłosic??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wydaje mi sie, ze najpierw powinies isc do lekarza Rodzinnego, on potwierdzi albo wykluczy całą tą sytuacje, i skieruje cie(jesli cos jednak wykryje,choc bądź dobrej mysli) do Endokrynologa bądź Chirirga, dokladnie niewiem, ale lekarz rodzinny to pierwsza sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
dzieki , jutro ide do lekarza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ogólnie jesli jestes w okresie dojrzewania to jakieś tam guzki mogą się pojawić !! mozesz miec zmiany ktore powinne wrócić , sutki moga twardnieć ....

a powiedz czy nei masz nadwagi ?
co do ginekomasti jak byś miał to bys raczej wiedział ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
prz 170 cm wzrostu 66 kilo wagi to chyba nie duzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no raczej nie dużo !
a byłeś już u lekarza ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wezly chlonne <<pomocy>><<pomocy>>

Następny temat

czy magnez dobry na sciegna?

WHEY premium