SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy istnieja podroby suplementow & odrzywek ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czesc!!!
Czy istnieja podroby suplementow & odrzywek ?
Czy spotkal sie ktos kiedys z jakas podroba odrzywek?
Jakiej firmy byla ta odrzywka?

Od razu opublikuje moje zdjecie zrobione w Wiedniu,pierwszy z prawej to ja...



[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Sory helpmistrzu ale 15kg to na tym co piszesz raczej nie zrobisz być może się mylę ale takie jest moje zdanie co najwyżej7-8kg.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Pewnie są podróbki bo Polska to taki kraj że nawet lodówki są podrabiane.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja się z podróbkami nie spotkałem. A tłumaczenie że Polska to taki kraj itp... to typowe malkontenctwo
To za mały rynek zbytu w Polsce żeby komuś opłaciło się otworzyć fabryczkę podróbek (drukować etykiety, stworzyć sieć dystrybucji itp.) I trzeba by coś jeszcze do tych pudełek wsypywać, ale co żeby się opłaciło?
Być może ktoś tam na własną rękę sobie coś kombinuje (np. kupi białko, białko zje, wsypie mleko w proszku i sprzeda kumplowi jako białko) ale żeby było coś takiego na masową skalę to wątpię

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Tak ale musisz przyznać że nie wiele jest takich krajów gdzie tak bardzo rozszeżone jest piractwo płyt,podrabianie odzieży sportowej itd.Ja osobiście też nie spotkałem się z podrobioną odżywką ale nie ma co się czarować Polska to złodziejski kraj i myślę że na podrabianie odżywek niektórzy rodacy też znależli by sposób.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Oczywiście masz rację. Tylko że na płyty, odzież czy alkohol jest ogromny rynek zbytu, zajmują się tym całe gangi i zarabiają ogromne pieniądze. Poza tym jeśli koszt płyty wynosi złotówkę a oryginał kosztuje 40 zł to sprzedając za 10 zł i tak jest super przebitka.
Odżywki stosuje niewiele osób w porównaniu do tego ile kupuje płyty czy alkohol i przebitka by taka nie była bo coś trzeba jednak wsypać. Poza tym podróbka płyty nie różni się od oryginału, wódka tak samo wali w głowę więc są obroty. A jeśli ktoś kupiłby dużo podrabianych odżywek, miałby po nich 0 efektów to już ich więcej nie weźmie.
To że Polska to raj dla piratów i oszustów nie oznacza że podrabia się tu wszystko (odżywki)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
za***i*** zdjecie :) masz za nie soga :)

mara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Jeśli chodzi o odżywki to masz rację ,chylę czoło jednak wszystko się bardzo szybko zmienia. Jednocześnie mam nadzieję że za 10 lat z odżywkami będzie tak samo jak teraz ,czyli tak jak ty piszesz nie będzie opłacalne ich podrabianie.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o moje zdjecia to oto link:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=35510

Zakupilem sobie Pro92 (500g) czy ktos z was bral i czy byly jakies efekty z polaczeniem dobrej diety i treningu?

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To czysto sojowe białko. Słaba jakość i masz małą ilość

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamierzam go brac 30g dzennie po treningu 20 i do spania ale juz z gainerem,najpierw 10g bialka pro92 a potem gainera 50g rozmieszanego oczywiscie w mleku,mysle ze zawsze z tego cos bedzie niz by mialo nic nie byc.
Pozdrawiam!!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Gainera nie bierz przed snem. Na noc czyste białko.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Expander Megabola - Wasze opinie

Następny temat

kreatyna Multipower

Wiecej