SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Czy i jaki doping polecacie w mojej sytuacji?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 19 lat
Waga 70kg
Wzrost 179
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) nie mam konkretniej, około 3000 - 3300kcal na utrzymanie wagi
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 0
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia żaden
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) około 9%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) Ekto
Stan zdrowia Niedługo w pełni zdrowy
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia łysianie plackowate
PPM (podstawowa przemiana materii) szybka?
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Witam, od razu mówię, że jestem nowy na forum. Mam dosyć skomplikowaną sprawę, która wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Od dłuższego czasu miałem zamiar dostać się na uczelnie, gdzie liczone są punkty z matury i z testów sprawnościowych : 1. pływanie 50m 2. bieg 1000m. Wszystko szło zgodnie z planem, dostałem bardzo dobry wynik z matury.

Jednak od pół roku mam problemy ze zdrowiem spowodowane przeciążeniami. Trenuję od 10 lat akrobatykę, tricking + kiedyś 2 lata siłownia, więc wiem co to znaczy trenować systematycznie i sumiennie. Nie jestem w pełnym roztrenowaniu, między urazami miałem okazje poćwiczyć. Niestety moje nieszczęsne kontuzje (przeciążenia stawów, naciągnięcia, spięte mięśnie, skręcona kostka) uniemożliwiły mi systematyczny trening, a moja wydolność moooocno spadła.

Dzięki temu, że cierpliwie regenerowałem się podczas kontuzji za około 5 dni będę w pełni zdrowy po ostatnim urazie. Zostanie mi tylko 15 dni żeby maksymalnie się przygotować i uzyskać jak najlepszy czas. Wiem, że to jest kompletne szaleństwo ale uwierzcie mi, moja obecna sytuacja w życiu prywatnym ( między innymi chęć wyrwania się z domu rodzinnego) zmusza mnie do podjęcia takich działań. To jest moja jedyna szansa.

Najlepsze czasy chciałbym uzyskać łącząc efektywny i rozsądny trening z dopingiem. Proszę o najlepsze porady.
1. Jeśli mam moje zamiary skonsultować z lekarzem czy może to być lekarz rodzinny w przychodni czy jakiś inny?
2. Jaki trening z pływania i biegania będzie najefektywniejszy? W życiu rzadko zdarzało mi się biegać, jeśli chodzi o pływanie to nie jest mój najlepszy sport. Wiem, że będę musiał skorzystać z usług jakiegoś instruktora.
3. Myślę że te info może być ważne : mam alergię i kiedyś dostałem przeciwwskazanie na odczulanie, bo kolidowałoby to z moim układem immunologicznym, czy coś. Wiąże się to z tendencją do łysienia plackowatego. Co prawda teraz jest git ale jak byłem mały w sytuacjach skrajnie stresowych zdarzało się, że te plamki sie pojawiały.
4. Czy ktoś z was wie czy na testach sprawnościowych mogą być testy antydopingowe? Moim zdaniem szansa jest nikła bo skąd mieliby wziąć za to hajs, a jedyne badania to badania u lekarza medycyny pracy (chyba).
5. Ile czasu organizm potrzebuje czasu na regenerację na danym środku? Jakie są efekty uboczne? itp itd

Nigdy nie brałem sterydów, każdą informację będę chłonął niczym gąbka.
179 cm,70kg, 19 lat, ekto, 9%bf, zdjęcie sylwetki w załączniku

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/12/2018 2:21:45 PM

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie ma szans zeby w 2 tygodnie saa pomogly Ci w wybranych testach.
Szukaj instruktora lekkiej atletyki i plywania aby rozkiminic technike i trenuj.
Wysłana -
Kolzko te czasy na awf nie są jakieś kosmicznie wygórowane .
Jeśli miałeś styczność z sportem i umiesz w ogóle pływać to bez większego problemu się dostaniesz.
Masz czas idź na basen sprawdź w jakim czasie się wyrobisz , bieg to samo . To Ci pokaże w jakim jesteś miejscu uspokoi psyche i da więcej wiary w siebie . To jest do zrobienia na luzie. Powodzenia
Wysłana -
Poradzisz sobie, skoro całe życie byłeś sportowcem, awf to nie GROM czy SAS.

Odpowiadając na pytania, doping w 15 dni Ci tu nic nie da, testów Ci robić antydopingowych nie będą, bo połowa na tej uczelni i tak wali towar, który jest nieodłączny od sportu. Zrób trochę roztrenowania, skoncentruj się i powodzenia. Jeśli kiedyś Ci się ma przydać doping to 19 jeszcze za wcześnie, większość z nas żałuje, że tak wcześnie zaczęła .

Handel takimi środkami jest zakazany w naszym kraju, więc na forum nie ma takich informacji. Kup keratynę i cordyceps, chociaż też jakiejś znacznej poprawy wytrzymałości przez 15 dni nie uzyskasz


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-06-12 14:16:27
Wysłana -
Cześć pytanie numer 5 kasuje - nie zamieszczaj takich treści. Co do tematu - pokombinuj z cofeiną jaka dawka przed akcją da Ci lepszy rezulatat. Nic więcej nie zrobisz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź