SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Czy homoseksualizm to zaburzenie ?

Wysłana -
Czy według niektórych tutaj osób ,ktoś uważa homoseksualizm za chorobę.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wykreśliła już dawno temu homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń.
Wysłana -
Wystarczy wyguglować sobie
Wysłana -
Dla jednych to nic strasznego dla innych to będzie zaburzenie psychiczne, jakieś zboczenie itp.
Wysłana -
Ludzka rzecz, która ma już miejsce od wielu wielu lat, tylko, że nigdy się o tym tak nie mówiło.
Wysłana -
Wg mnie to choroba, ogólnie zakaz pedałowania , dla mnie to wariaty, mam nadzieje że nigdy w Naszym pięknym kraju nie zalegalizują tej dewiacji
Wysłana -
Każdy ma swój punkt widzenia na te sprawy. Jak komuś zależy na definicji niech poszuka w literaturze.
Wysłana -
Zalezyt od kręgów, w niektórych moze i to normalka, gdzieś lubią kozy tez to dla nich normalne, a dla innych nie, nie ma jednej odpowiedzi zero jedynkowej, tak czy nie.
Wysłana -
Marley1991 to co piszesz to opinia nie fakt, to twoja wiedza potoczna na podstawie ograniczonej i skróconej na własne potrzeby rozumieniu definicji homoseksualizmu, czyli homo do horoba i ch.j mnie to interesuje. Wiedza potoczna bardzo ułatwia nam życie ale bardzo je ogranicza. Anubis zgadza się jest kultura i kultura. Jeżeli przyjmiemy, że nasza jest najzaj**istrza, i przyjmiemy postawę etnocentryczną to oceniajać inne stwierdzimy, że są chore i beznadziejne. Przeciwieństwem tego jest relatywizm kulturowy, powstrzymanie się od oceny innej kultury na podstawie naszej tym bardziej mając świadomość, że kultura kulturze nie równa i charakteryzuje się wieloma różnymi aspektami, powstała na zupłenie odmiennych wartościach i normach
Wysłana -
akurat w tym przypadku jest i tym się zajmuje wspomniana światowa organizacja zdrowia a co kto uważa za etyczne i normalne to już kwestia danej osoby.
Wysłana -
homoseksualizm jest chorobą ? Skąd to masz?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź