SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy gdzieś w okolicach Rudy Śl. / Zabrza jest grupa Crossfit?

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

Pytanie jak w temacie. Czy gdzieś w okolicach Rudy Śląskiej / Zabrza, ewentualnie Gliwic / Katowic jest grupa Crossfit? Nie muszą być to zajęcia organizowane przez klub, chętnie dołączę do grupy zapaleńców, którzy ćwiczą we własnym zakresie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
CrossFit można trenować w afiliowanym, prawdziwym boxie Crossfit w Gliwicach na ul Świętojańskiej 57 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
ja nic nie wiem na ten temat z chęcią też bym sie gdzieś dołączył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
w sumie byłem kiedyś w szkole na Mikulczycach Ivo fitness i chłopak tam prowadził coś podobnego do crossfita ale bardziej mocny aerobik, prowadzi zajęcia nadal i jak z nim ostatnio rowmawiałem to by chciał pociągnąc crossfot tylko mało ( albo wogóle ) ludzi ale może by się grupka jakaś utworzyła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Crossfit > mocny aerobik :)
Szkoda, że jeszcze nie ma nic konkretnego w okolicy. Dzięki za odpowiedź.

Zmieniony przez - zuzka w dniu 2012-11-08 08:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Crossfit jest znakiem zastrzeżonym marki Reebok, chcąc prowadzić takie zajęcia i używać tej nazwy trzeba mieć stosowne szkolenia i certyfikaty ( tak jak w przypadku Spinningu czy Zumby ) spróbuj się skontaktować z ludźmi z reeboka ( choćby przez facebooka ) z tego co wiem to zawsze odpisują - na pewno dostaniesz namiary na takie zajęcia na Śląsku

Zmieniony przez - CiociaSamoZlo w dniu 2012-11-08 08:20:41

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
jak juz cos będziesz wiedziec to podziel sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
no też czekam na odpowiedz, a swoją drogą miło by było może jak nic nie będzie w okolicy zebrać ochotników np na jakąś salę w szkole..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też myślałam o zebraniu grupy chętnych. Latem jest fajnie, bo można ćwiczyć na świeżym powietrzu i nie trzeba nikomu płacić za salę. Zimą trochę z tym gorzej, ale przy zebraniu grupy ludzi to nie wychodzi drogo. Minusem jest brak sprzętu, ale można znaleźć WOD'y, które go nie wymagają.

Tyle tych siłowni w okolicy i co chwila powstają nowe, a crossfitem nikt się nie zainteresował... Tak mi się marzy, industrialna hala, a tam drążki, kółka, opony, sztangi, wszystko pod crossfit. Do tego oczywiście fajni ludzie i wio :).

PS: Jutro piszę do Reeboka, zobaczymy co odpowiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
oka czekam na odp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia Mikołów/okolice

Następny temat

Wystartuj w Zawodach w Wielokrotnym Wyciskankiu Sztangi!

WHEY premium