SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy fat burnery przy treningu + diecie działają?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Cześć :) Ogladalem wiele filmikow, i czytalem duzo artykułów na ten temat, lecz w kazdym wypowiadano sie o ludziach myslacych, ze fat burnery bez cwiczen i diety cos dadza itd. Ja ćwiczę od pol roku, moj bf to ze zdj z googli jakies 20-25% (w zaleznosci od zdjec). Moje pytanie, to czy fat burnery, przy regularnym ( 3 razy w tygodniu) intensywnym treningu silowym 1,5h, i diecie na deficycie kalorycznym (dużym), coś mi pomogą, i przyśpieszą troche efekty, czy tylko bedzie mi cieplej i strace pieniadze? Pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Jak masz 20-25% to odpuść. Większość legalnych spalaczy będzie porównywalna do wypicia kawy przed treningiem. Pobudzi Cię trochę, zwiększy potliwość, tętno i to tyle. Może 100kcal w ciągu dnia więcej spalisz, a może i nie
Działania mocniejszych spalaczy nie odczujesz przy tym poziomie zatłuszczenia, tutaj konwencjonalne metody się w 100% spiszą a jakiekolwiek przeczenie temu to szukanie drogi na skróty. Co rozumiesz przez pojęcie duży deficyt?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Moje zapotrzebowanie kaloryczne samego metabolizmu to z wzoru z filmiku piotra tomaszewskiego 2065kcal, a fabryki sily 2044, przy tym te treningi, oraz życie, daje 3400 (to z fabryki sily). Waże 85kg, z tego co wiem to zapotrzebowanie na bialko organizmu to 1,5g na kg masy ciala,wiec ~128g białka na dzień. Dostarczam je organizmowi dziennie w granicach 120-150g (czasem 180 ale rzadko), przy kaloriach 2040-2080 dziennie. Wiem ,że to za duży deficyt, ale przy takim zatluszczeniu moge sobie na to pozwolic,a nawet nie chodze nigdy glodny. Nie odczuwam żadnych negatywnych skutkow, a od 1,5 miesiąca schudlem 8kg :) przy tym siła idzie do przodu :) kalorie i bialko licze dziennie taka stronka kalkulator kalorii. Zaczynałem od sztangi 16kg, teraz 35, wiem ze to tez nie duzo, ale przynajmniej umiem wycisnac 5 serii po 12 razy, bez koniecznosci asekuracji itd :) obwod bicka to 38. Nie używam pre workoutow, gainerow itd. Jesli tego dnia zjem za malo g bialka to sobie zrobie shake'a z wheya od ihs. Ważne jest też, że przez 4 pierwsze miesiace treningi byly intensywne, po godzine, ale nieregularne. Zrobilem je 3 dni pod rzad, potem 2 dni przerwy, potem raz dzien przerwy 2 a potem np 4 dni i znowu pod rzad pare. Diety nie mialem, kalorii nie liczylem, pamietam tylko ze jadlem duzo, i pilem b duzo mleka xd. Deficyt dieta regularne treningi itd to wlasnie od 1,5 miesiaca, przy tym zdobylem troche wiedzy, wiec idzie to w dobrą stronę :) ale przynajmniej te 4 miesiace nie poszly na marne, bo mimo ch**owego odzywiania sie, zrobilem troche masy, i wygladam o wiele lepiej niz wtedy. Cycki juz nie wygladaja na ,,men boobs'', tylko na miesnie piersiowe :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Jeżeli spadło 8kg w 1.5 miesiąca to po co Ci jeszcze spalacze? Jest to bardzo dobry wynik, może nawet ciut za szybki - nikt nie chce mieć zwisającej skóry po redukcji. Jak masz siły i się dobrze czujesz to może być ale ja bym mimo wszystko do 2500kcal podbił, zawsze możesz też w razie zastoju dorzucić jakieś cardio czy tabatę w rozsądnych ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Popatrzalem jeszcze po tych bf levelach i zdecydowanie nie mam 25%, moge sie nawac predzej szczuplym niz grubym :) moj brzuch nie wystaje po za piersiowe od boku :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Każda poprawa cieszy zwłaszcza osiągnięta przez ciężką pracę ale redukuj do co najmniej 15%, wtedy będzie można coś myśleć dalej
tempo odchudzania masz bardzo dobre także nic poprawiać nie trzeba póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
A co myślisz o kg? 35 to troche wstyd ze tak malo :/ czy nie? Koledzy próbują, to nie umia nawet tego 35 podniesc. A 38 w bicepsie to malo czy duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
DoLoR
A co myślisz o kg? 35 to troche wstyd ze tak malo :/ czy nie? Koledzy próbują, to nie umia nawet tego 35 podniesc. A 38 w bicepsie to malo czy duzo?


Jeśli Twoi koledzy to przedszkolaki albo ludzie których potrącił pociąg i właśnie wyszli ze szpitala to tak, mogą nie mieć siły podnieść. Jeśli ważą tyle co Ty i są dorosłymi chłopami to siara trochę, ale grunt to progresować.
Nie wiem po co robisz 5x12 jednego ćwiczenia, objętość niewspółmierna do stażu i celu, ale Twoja droga

38 w łapie to sporo, inna sprawa, jak to wygląda na żywo

Spalacz jak spalacz, zachowaj go na końcówkę redukcji, spróbuj teraz jak nie idzie dodać cardio/obwodówki jakieś/treningi a'la interwał jesli kondycja pozwala.

Ps. Na redukcji je się więcej białka, nawet do 2,5 g/kg wagi ciała, najlepiej żeby było w większości zwierzęce. 1,5 g to nie za wiele, a już na redukcji to zbyt mało.


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-04-05 14:13:03
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Gats 2
DoLoR
A co myślisz o kg? 35 to troche wstyd ze tak malo :/ czy nie? Koledzy próbują, to nie umia nawet tego 35 podniesc. A 38 w bicepsie to malo czy duzo?


Jeśli Twoi koledzy to przedszkolaki albo ludzie których potrącił pociąg i właśnie wyszli ze szpitala to tak, mogą nie mieć siły podnieść. Jeśli ważą tyle co Ty i są dorosłymi chłopami to siara trochę, ale grunt to progresować.
Nie wiem po co robisz 5x12 jednego ćwiczenia, objętość niewspółmierna do stażu i celu, ale Twoja droga

38 w łapie to sporo, inna sprawa, jak to wygląda na żywo

Spalacz jak spalacz, zachowaj go na końcówkę redukcji, spróbuj teraz jak nie idzie dodać cardio/obwodówki jakieś/treningi a'la interwał jesli kondycja pozwala.

Ps. Na redukcji je się więcej białka, nawet do 2,5 g/kg wagi ciała, najlepiej żeby było w większości zwierzęce. 1,5 g to nie za wiele, a już na redukcji to zbyt mało.



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-04-05 14:13:03
Mój cel, to nie tylko schudnąć, chce zredukowac bf az bedzie to dobrze wygladalo, a potem robic mase. Nie znam tez swojego maxa, cwicze w domu, na swojej laweczce, swoja sztanga itd, i mam dostep do 40 kg max. To jaki trening bys mi w takim razie polecil? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na redukcji je się sporo białka aby.......zachować jak najwięcej masy mięśniowej. Białko wiadomo że syci najbardziej. Ma wysoki TEF. W przeliczeniu na LBM pewnie ma grubo ponad 2g.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94297 Napisanych postów 364225 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668479
taki fat burner da ci kopa co się może przełożyć na intesnywniejsz/dłuższy trening

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciala ketanowe w moczu

Następny temat

Grube uda reszta szczupła

WHEY premium