SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy efedryna pomaga w kolarstwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce wystartowac w maratonie rowerowym ,to ok 5 godzin ajzdy ,czy efedryna poamga w takich wysliłkach i wjakich dawkach ją trzeaba stosowac???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2749
na poczotek polecam bardzo strone virtualtrener ( chyba niemożna na forum operować stronami )popatrz takze na Polara i tam w poradach masz dobrze zrobione elemnty treningowe.
Efedryna jest zabroniona, nawet kofeina do pewnego tam stężenia to doping !!.

co wy mi tu imputujecie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Mi za***iście zwiększa wytrzymałość.. ale fakt faktem trzeba do niej przyzwyczaić organizm.. jakieś 2tyg tolerancja.. dawka ~50mg syntetyka + 200-500mg kofeiny.. + carbo przed maratonem + izotoniki.. spróbuj to sie przekonasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie dajesz rady to poco sie wybierasz na jakies maratony?
walnij lepiej sobie kawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie słyszałeś, że Marco Pantani zmarł?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki elite ,a próbowale tego juz na jakims wyscigu???
i miales jakies skutki uboczne bo ja dopiero bym chcial pierwszy raz spróbować,i czy ta tolerancja 2 tygodniowa to musi być razem z kofeiną ,czy tą kofeine to dopiero na wyscigu używać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Każdy reaguje inaczej.. poza tym ja nie jestem kolarzem Moje maratony jeżeli już to są klubowe..

Poczytaj -> https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=123288&x 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
E-lite juz ci mowilem nie gadaj takich rzeczy ****a mać.Ty bierzesz efe na siłownie na ktorej masz tetno co najwyzej 120 uderzen.
Stary (mowie do kolarza) proponuje ci wziąść sama kofeine bo jezeli przesadzisz z efką to mozesz nie wytrzymac.Ja sie o tym niedawno przekonałem i teraz bede uwazał bardzo.Efedryna tak zagłusza organizm ze w pewnym momencie (nawet nie wiedząc kiedy) tak sie wyczerpiesz ze zemdlejesz.A jezeli ci nie wystarczają moje wiadomosci ktore sam na sobie (niestety) wyprobowałem to bierz.
I niech tu nikt nie mowi o tolerancji.Co ci da tolerancja po 2 tygodniach?To ze zamiast 50mg bedziesz musial wziasc 100mg zeby miec ten sam efekt?E-lite cały czas mylisz maxymalny wysiłek z innymi spotami jak np kolartswo, boks czy sztuki walki.Ja tam efy nie polecam bo mozna sobie niezłe jaja zrobić naprawde.Ale jak to zwykle jest kazdy musi poczuc na sobie zeby uwierzyc...

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Nie pisz nic o mnie bo nic nie wiesz... fakt.. efka zagłusza organizm i może wykończyć.. też nie raz schodząc z rowerka prawie wymiotowałem i mdlałem.. ale... ale.. po czasie... nabraniu kondycji i przyzwyczajeniu organizmu do efki wszystko mineło.. i nie pisz prosze, że efke nie zwiększa wytrzymałości bo sie kompromitujesz.. bez efki pedałowanie to katorga.. jak tylko zapodam dawke to moge napierać 3h bez przerwy i to im dłużej pedałuje tym więcej mam na to energii.. tak na mnie działa.. tylko, że nie wiem czy wiesz ale musisz mieć mega pokłady glikogenu, żeby nie było zejścia i stale uzupełniać elektrolity..

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-03-24 13:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Poprawia kondycje ale jakim kosztem?
I prosze cie nie rob porównania rowerka na silowni do wyscigu kolarskiego bo w tym momencie to ty sie kompromitujesz.Nigdy nie miales max tetna na efce to nie wiesz co sie moze stac.Ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie.U mnie w miescie rok temu zmarł jeden kolarz na wyscigu.Dlaczego?Nigdy sie nie dowiedzialem ale moge sie tylko domyslac.Mial niecale 18 lat.Nie jestem przewrazliwo9ny uwierz mi ale po tym co mi sie stalo bede uwazał i tylko chcialem moje spostrzezenia komus przekazac zeby sobie krzywdy nie zrobił.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
"Nigdy nie miałeś max tętna na efce"

Skąd wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ze mi to napisales REZUN ,a nie moglbys napisac czy jak nie bede mial na tej efce max tetna to czy wtedy tez bedzie to niebezbieczne ,bo widze ze wiesz o tym troche ,napisz jeszcze prosze czym w zastąpiłbys tą efedryna na takim wyscigu jak maraton ,bo ja sie jeszcze nigdy nie wspomagałem i to miał byc teraz moj pierwszy raz na tym maratonie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka

Następny temat

Sumienie

WHEY premium