SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dodać clenbuterol?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4440

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

chyba 96?

Staż na siłowni

kilka lat, ale ostatnie 2 lata to były bardzo nieregularne treningi + głównie wszystko pod sporty walki

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

obecnie 2500kcal, 250g B, 150 WW, 90g T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

obecnie jestem na pierwszym cyklu

Opisz swój plan treningowy

typowy spilit 5 razy w tygodniu z naciskiem na klatkę/ biceps 2x w tygodniu, reszta raz

Cel cyklu

zrzucenie tłuszczu, potem nabywanie czystego mięśnia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

cięzko ocenić ale pewnie 15-20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

ciężko stwierdzić, całe życie ważyłem 73kg, obecnie metabolizm na pewno bardzo mi spowolnił

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka to pewnie 100kg (najsłabsza partia, długie ręce, które utrudniają wyciskanie, przysiad obecnie w serii idzie 80kg dupą do ziemi, marty ciąg - to ćwiczenie jest wyłączone z mojego planu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Witajcie, moje pytanie jest takie. Potrzebuję zrzucić z 7kg tłuszczu. Jestem na ujemnym bilansie. 2500kcal. biję 100mg propa codziennie (700mg tygodniowo), chcę dorzucić do tego clenbuterol. Suplementacja to standardowo jak do cyklu - osłonki, witaminy, omega 3 + kofeina w 400mg. Dieta w 100% czysta.

Obecnie jest to 2,5 tygodnia propa i miesiąc treningów na 100% od 2 lat, przez dwa lata było takie obijanie i uganianie się za dziewczynami bardziej niż treningi wcześniej kilka lat 100% treningów (bardzo nieregularnych). Łącznie mój staż to kilka lat, bardziej boks, na siłowni robiłem raczej ćwiczenia pod boks przysiady, podrzuty, podciąganie, klatka, głównie złożone ćwiczenia, mniej izolowanych. Moja sprawność mimo długiej przerwy pozostała na wysokim poziomie, problem - zalało mnie tłuszczem,bo przez około 7-8 miechów piłem dużo coli i jadłem słodyczy i chciałbym to teraz zrzucić dość szybko. Większość życia ważyłem około 70kg, 90kg obecnie dla mnie to jest jakiś cud, wcześniej nie trenowałem typowo kulturystycznie, trzymałem wagę pod zawody. Obecnie skupiam się tylko i wyłącznie na wyglądzie, więc jest to tak jakby trochę zamiana dyscyplin. Czy clen będzie dobrym wyborem? Wydaje mi się, że przy jego pomocy ten tłuszcz dość szybko zniknie z mojego ciała przy ciężkich treningach i dopiętej misce.

Głownie chodzi o to, żeby zbić ten tłuszcz (zejsc do nizszego poziomu bf i wejsc na dodatni bilans kaloryczny do konca cyklu). Propa planuje brac 12-16 tygodni w zaleznosci od efektow i skutkow ubocznych jesli takie sie zaczna pojawiac) obwód mojego ramienia nie jest jakiś duży, klatki też nie, ale jej nie mierzylem, dodam, ze mialem dluga przerwe i trenowalem glownie pod boks, wiec rozmiar bicepsa nie byl mi potrzebny, a komentarze typu na sucho mozna i z 45cm w bicku zrobic wolalbym sobie oszczedzic, bo trenuje juz kilka lat i interesuja mnie raczej konkrety i coraz mocniejszy doping wraz z czasem niz trenowanie na sucho
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Zejdź do 90 w pasie i potem możesz myśleć o dodatkach . Skup się na diecie i treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Nie myślałeś o dorzuceniu johy? Ewentualnie t3? Ja clen raz spróbowałem i samopoczucie na tym dno totalne, pewnie sporo osób ma podobnie, choć wydaje mi się że przy takiej talii powinno to iść lekko bez dodatków, może całkowita eliminacja węglowodanów by coś ruszyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Yoha przy 96 w pasie ? To marnowanie suplementu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
No niby tak, ja jednak bym kombinował z michą ale jak się chłopak uprze to pewnie tak coś weźmie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
Yoha przy 96 w pasie ? To marnowanie suplementu .
dokladnie,a 700mg propa tygodniowo to w tym przypadku marnowanie 400mg tego srodka dodatkowo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Yoha nie jest przypadkiem dużo niżej od clenbuterolu? T3 wydaje mi się jednak jako coś dla bardziej zaawansowanych użytkowników w okresie naprawdę porządnej redukcji i schodzenia do bardzo niskiego body fatu. Obecnie zależy mi na szybkim zrzuceniu fatu, który głównie nagromadził mi się na brzuchu. Nie twierdzę, że tego się nie da zrzucić normalnie, ale wydaje mi się że na clenie pójdzie to 3 razy szybciej, a nie myślę o startowaniu w zawodach. Wszystko ma tylko i wyłącznie podłoże polegające na wyglądzie, takie szybkie zrzucenie tego fatu sprawiłoby ze zaczalabym juz wygladac estetycznie, a nie jak tucznik i mógłbym spokojnie podbijac kalorie i sobie rosnac, a tak bede caly czas wbijał propa na ujemnym bilansie, fakt mogę ćwiczyć dużo cieżej, lepiej się regeneruje, lepiej tez moje miesnie wygladają, jestem bardziej nabity, ale ten tluszcz wyglada slabo, a masowanie na tym raczej sprawi, ze bede tylko rosl w tkanke tluszczowa i mniejsze ilosci miesnia, a nie o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
W ogóle to powiem Ci tak, zmień trening bez jakichś specjalizacji na zestaw dyskotekowy bo i tak na redu nie poprawisz żadnej partii, zmniejsz sobie testa i poczekaj trochę, ja jak wchodziłem na redu z offu to pierwsze dwa trzy tygodnie spuchłem, talia poszła do góry pomimo ujemnego bilansu i t3 w tle, potem ruszyło z kopyta, samo z siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
700mg/week może i sporo jak na pierwszy cykl, ale chciałbym utrzymywać stałe stężenie teścia. Według książki o estrach czas półtwania testo to 8h, a po 1,5h dnia znika z organizmu. Być może zmniejsze dawkę do 70mg/per day, bo może to jednak za dużo. Najbardziej czego sie obawiam to aromatyzacja na dawce 700mg/ week. Obecnie 2,5 tygodnia już idzie, żadnego swędzenia, zalania też zbytniego nie widzę. Mięśnie sie poprawiły, siła lekko poszła do góry, sprawnośc/kondycj też. Kwestia tylko, że prawie rok nie ćwiczyłem i od razu wskoczyłem na cykl, oczywiście już jest wszystko jak za dawnych czasów prawie (trening na testo to jednak moc), ale ten tłuszcz, ktory mi się narobił przez ten rok wygląda słabo, ale jak to zrzucę to zaczne już wyglądac w miarę estetycznie i bede mogl sobie spokojnie masowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Książę
700mg/week może i sporo jak na pierwszy cykl, ale chciałbym utrzymywać stałe stężenie teścia. Według książki o estrach czas półtwania testo to 8h, a po 1,5h dnia znika z organizmu.
co to za glupoty?i co moze bijac czesto polecane 100mg e2d to nie utrzymalbys stezenia?nawet bys nie odczul zadnych wachan...a skoro sie naczytales glupot te czemu nie wbiles 50mg ed?tez bys mial te swoje stale stezenie...
Ps 700 to nie moze sporo jak na pierwszy cykl tylko wch** duzo...ja po paru cyklach,zapewne sporo grono osob po paru cyklach tez nie doszlo do takiej dawki a Ty walisz na pierwsxy cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Masa ludzi wbija propa e2d i to po 100-150mg, i kosi aż miło, osobiście nie znam osoby która kiedyś brała 100mg/dzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak często można przyjmować salbutamol?

Następny temat

Improwizowany cykl 45-latka

WHEY premium