SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze robię?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
Witam, mam 14 lat, nie biorę supli, ćwiczę prawie rok(w domu) Większość tego czasu ćwiczyłem sobie bicepsy hantlami, był i jest progres. Jednak od kilu miesięcy zacząłem robić klatę i brzuch(3-7 razy w tygodniu obie partie z ciężarem własnego ciała, kliku minutowy trening) Nie widzę żadnych efektów pomimo tego, może jakieś minimalne, zauważyłem że mam sporo wody pod skórą, więc zacząłem biegać. To też dało niewiele prócz kontuzji. Jem dużo białka z produktów spożywczych i całkiem zdrowo się odżywiam. Może za mało ćwiczę te partie? Może za często? Nie mam zbyt farta co do genetyki na tych partiach ale gdy napnę to widać że mam jakieś mało zadowalające mnie mięśnie brzucha. Co robić żeby pojawiły się efekty? Mam sporo czasu wolnego więc ćwiczenia codziennie to dla mnie żaden problem.
EDIT Piję tylko wodę,i jem gorzką czekoladę(smakuje mi:D)
EDIT2 No śmiało, jak macie jakiekolwiek doświadczenie to nie bójcie się spróbować odpowiedzieć


Zmieniony przez - emem12 w dniu 2017-06-11 14:37:04

Zmieniony przez - emem12 w dniu 2017-06-11 14:54:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Ah takie czasy, że teraz młodzi by chcieli mieć wszystko wyłożone na tacy,a żeby samemu czegoś poszukać to nie.
Anubis i Tomek wskazali Ci linki gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Parę takich odpowiedzi na Twoje pytania:
- Martwy ciąg nie zahamuje Twojego wzrostu o ile będzie prawidłowo wykonywany. Druga sprawa jeśli genetycznie nie masz uwarunkowania do wysokiego wzrostu to bardzo mi przykro, ale wzrostu wysokiego nie osiągniesz.
-Więcej serii nie jest równoważne z lepszymi osiągami. Mięśnie muszą mieć czas na regenerację, a robienie bicepsa 2 x w ciągu dnia to głupota totalna.

Jak już jesteśmy przy bicepsie to dlaczego robisz tylko klatę, bicepsa i brzuch?

Masz 170 ważąc 50kg i mówisz o wodzie podskórnej? Nie obraź się, ale po wymiarach można wnioskować, że chudzinka z Ciebie ;)
Nikt też nie każe zapisywać się na siłownie i robić wyszukanych diet etc etc, ale od treningów ważniejsze jest to co jesz i ile jesz. Żeby osiągać przyrosty musisz przekroczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a Ty nawet nie wiesz jakie ono jest. Mięśnie z powietrza się nie biorą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie napisales nam nic co byloby w stanie dac pewne info o tym co obecnie robisz
wrzuc ankiete
rozpisz trening i odzywianie
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
Mam niecałe 14 lat, ważę 50 kg, mam około 170 cm wzrostu, ćwiczę niecały rok, ćwiczę biceps, klatę oraz brzuch(jestem w miarę zadowolony z pierwszego ale ostatnio coraz mniejszy progres), nie stosuję żadnych supli prócz produktów takich jak serek wiejski, gotowane jajka w celu pozyskania białka, mam dużo wody pod skórą(tak mi się wydaje, gdy ściskam to mam biało- żółte plamki)Takto jem coś w stylu mięso z ziemniakami, albo stostowany chleb z szynką/serem czyli nie mam żadnej specjalnej diety. Bardzo mi zależy na tych 3 partiach i mam zamiar trenować tyle ile tylko będe mógł(mam duuużo wolnego czasu) Więc jestem w stanie podjąć się jakiegoś hardkorowego planu byle tylko było warto:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
robię różne pompki, przysiady itp. I macham hantlami, coś jeszcze?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
Robię jeszcze trochę innych ćwiczeń z yt z ciężarem swojego ciała, i wcześniej trochę biegałem po 30-40 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
skup sie na start na 10 wskazowkach zywieniowych, jak i prostym schemacie typu FBW, potrzeba bodzca silowego, aby miensie byly wstanie rosnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
a mogę ćwiczyć biceps 2 razy dziennie? W moim wieku regeneracja jest błyskawiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
jeżeli tak to po ile?jakie ćwiczenia mniej więcej? ile seri?w jakim odstępie czasowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
I to FBW to rozumiem że na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie mozesz.
edytuj posty bo beda usuwane.
przeczytaj podstawy treningu, to wszystkiego sie dowiesz
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

to jest dzial supli, tutaj nie omawiamy diety i treningu, a od tego musisz zaczac swoja przygode
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
okej, a raz codziennie? :D Jeżeli nie, to ile maks razy w tygodniu i ile? 30 min? 1h?


Zmieniony przez - emem12 w dniu 2017-06-11 19:51:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anaboliczn ziołą

Następny temat

Co na trening?

WHEY premium