SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Czy dobrze obliczyłem swoje zapotrzebowanie?

Wysłana -
mięśni za wiele nie posiadasz więc ciężko powiedzieć, ale z kolei ten brzuch odstaje i trochę tam fatu siedzi, osobiście bym wolał wpierw pozbyć się tego nadmiaru, tym bardziej, że okres lata, brak apetytu dużo aktywności sprzyja temu działaniu, a po pozbyciu się nadmiaru wejść na masę, ale również możesz spróbować polecieć na lekkim plusie tylko obserwuj ciało, jak za bardzo będzie się otłuszczać to redukcja konieczna i dopiero masa
Wysłana -
Okej, chętnie poczekam na więcej opinii. Chciałbym się jeszcze spytać, ile na oko mam % fatu?
Wysłana -
ogólnie masz niski BF, najwiecej na brzuchu, no i brak masy mięśniowej aby przy niskim poziomie bf jakośwyglądać
Wysłana -
Możesz spróbować budowy masy mięśniowej. Jednak z niewielkim dodatkiem kcal. Po prostu trzeba czasu i ciężkich treningów aby zmienić sylwetkę. Lekko dodatni czy ujemny białns nie zrobi tu różnicy.
Wysłana -
Naczytałem się, żeby nie budować masy mięśniowej jeśli sie posiada trochę fatu bo można się tylko zalać więc mnie to zmyliło. Myślicie, że 2700 na start i obserwacja będzie ok? Jeszcze mam pytanie, jak mierzyć efekty? To znaczy kiedy mam wiedzieć, że idę w dobrą stronę?

Jeszcze pytanie jaka suplementacja będzie dla mnie dobra? Cena nie gra roli, bo tata pracuje w pewnej znanej firmie z odżywkami ;). Aktualnie stosowałem kreatynę, ashwagandhe, omegę 3, kompleks witamin i mineralow oraz białko w celu uzupełnienia.

Zmieniony przez - syen w dniu 2018-08-05 14:31:28
Wysłana -
Zalać na pewno się zalejesz na obecnym etapie. Jednak ciężko tutaj o inną możliwość. Tak jak pisałem, kwestia czasu zanim ta sylwetka nabierze gęstości i proporcji. Z suplementacji podstawa: odżywka białkowa, witamina d3, omega 3, magnez, okazyjnie ashwagandha, różeniec górski. Za jakiś czas kreatyna plus beta-alanina.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź