SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie: czy mozna cwiczyc codzinnie, bez dnia odpoczynku. Ulozylem sobie program treningowy i cwicze 2 partie miesni dziennie(na kazda partie 3 cwiczenia) :
I DZIEN: klatka i tricepsy
II DZIEN: brzuch i przedramiona
III DZIEN: barki i bicepsy
i powtarzam. czy mozna tak cwiczyc?? I czy dobra kolejnosc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 14 lat, cwicze juz ponad miesiac, jak mowilem wczesniej, co dziennie na 2 partie miesniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Nie nie mozna cwiczyc codziennie ... !
Musi byc jakis odpoczynek
Jesli chcesz cwiczyc to max 3 razy w tygodniu .
A poza tym to tak ode mnie prywatnie ...daruj sobie jeszcze silownie.
Wez sie lepiej za trening domatora (pompki,przysiady), a poza tym basen i cwiczenia ogolno sportowe .

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 690
Dołączam się do wypowiedzi Ryby. 14 lat i trenowanie codziennie z obiążeniem to nie droga do sukcesu, tylko droga do zrujnowania organizmu, który jest za młody w Twoim przypadku. Rośniesz jeszcze bardzo intensywnie i nie zakłócaj tego porządku, bo to Ci dobrze nie wyjdzie na dalsze lata.

Jestem dobry. Jutro będę jeszcze lepszy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening tygodniowy

Następny temat

Czy dobry plan ??

WHEY premium