SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobry wybór

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka wielcy!!!Mam pytanie tylko prosze o konkrety a nie jakieś bzdury nie bież itd.Chodzi o to z czym najlepiej brać deke aby wskoczyła spora masa?Czy Oma to dobry wybór?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dla scislosci, ja jestem Krasnall przez 2 ll

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Jeden krasnall- przez 2 l nam wystarczy za 10 i facet sporo wie, więc może nie myl ludzi i zmień nick'a. A tak w ogóle to na tym forum (bo widzę że jesteś nowy) wyperswadują Ci koks jak mi a mam tyle lat co ty- czyli 20 i o 3 lata min. na koks za wcześnie-chcesz mieć dzieci, a szczególnie omkowanie w tym wieku. Sam miałem ja brać i to w tym tygodniu, ale 10 litrów wody poczeka. a tak w ogóle to myslałem że Krasnall ( przez 2 l) miał coś ciekowego do powiedzenia, tylko zapomniał 1 l lub zrobił sobie 2-gi nick. Ale to niemożliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdura chłopaki!Czyli żadni z was Asteroidowcy!!!Co wy mi za morały prawicie wiem jakie są skudki uboczne ale żeby takie drastyczne były to musiał bym nap*****lać niesamowity czas i niesamowite ilości tego świnstwa...Po prostu zryło by mi troche beret i to wszystko!Ruchanie to jedna rzecz a dzieci to druga...A tak wogule to ja jestem ten zły Krasnal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Chcesz brać Decę to patrz: w aptece kosztuje 35 zł 50 mg a ty min. na tydz. musisz ***nąć 200mg (4 ampuły). Cykl samej deci to ok. 6 tygodni zanim receptory mocno zadziałają po jakiś chyba 2 tygodniach, czyli wychodzi 24 ampuły=840zł, możesz ***ać 4 tyg=16 ampuł=560zł. plus oma 5 strzałów 40 zł, czyli wychodzi cię mówiąc po polsku w c.h.u.j, wiesz ile kreatyny i odżywek za to kupisz-urośniesz jakieś 5-10kg, zrób cykl dąbka po tygodniu w łapie mam centymetr więcej i ważę ok.0,7 kg więcej, ale to nie koks. A cykle są na stronie głównej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodzu, co ty szmerasz? ...jakie 50mg, jaka apteka? Kto powiedział żeby Dece brać 50mg/ml z apteki. Tak to każdy by zbankrutował, zorientuj się najpierw, a nie taki text.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie

Zmieniony przez - basic w dniu 2001-08-26 01:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej stary racja zorjętuj się w cenach!Bo widze że jesteś nie na bierząco...Ja mam towar od Słodka za 40zł ampułka 200ml.
Raczej jak bym wydał tyle siana co piszesz to bym był wielki jak zwierz!Ale spoko właśnie kminie żeby kupić sobie prohormonów zamiast koksu i sondze że też mnie wywali z butów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Jeszcze k*********nie widziałem ampułek 200ml, to takie ćwiartki, a ceny są takie u mnie, Deca 200mg kosztuje 45-50 a jak chcę to diler powiedział mi że są 200-setki za 40 zeta ale 50/50 to autentyk. pytałem się w aptece ile kosztuje 200-setka to babka powiedziała że nie ma 200-setak są tylko 50-siątki, no ale na czarnym rynku skądś mają. Więc wielkie sorry za wprowadzwnie w bład i macie rację byłem nie do imformowany, ale to w końcu SFD. Ale tak na serio to i ile u was kosztuje 200-setka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
k*********a ja d**** kłułem się 4-5 razy w tygodniu 50-siątkami, niech to szlag tarafi, bo myślałem że 200-setki w c.h.u.j kosztują, ale wyniki były i to niezłe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom testosteronu w organiżmie.

Następny temat

S E N S A C J A

WHEY premium